V središču

Meghan / Šoštanj


Moderatorji: helena, renata, gipsy

Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 836

Pridružen: So jul 25, 2015 7:16 pm

Odgovor Ne nov 25, 2018 2:15 pm

Re: Meghan / Šoštanj

Meghan se druži z mladimi, jo učijo marsikaj :D

Sem se utrudila pri delu z notesnikom, pa sem malček zadremala ...
Slika
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 836

Pridružen: So jul 25, 2015 7:16 pm

Odgovor Ne nov 25, 2018 9:46 pm

Re: Meghan / Šoštanj

Meghan ima na voljo dva praskalnika, vendar ni posebej navdušena nad brušenjem krempljev. Vse pohištvo, kavči in ostali kosi pohištva so torej povsem varni :good: Se raje podi za kakšno ropotajočo igračko, ki jo s šapico veselo potiska sem in tja in je vsa navdušena nad ropotanjem. Tale praskalnik, ki je tudi Made by Metina in izplen ene od preteklih licitacij, pa ji služi za počivalnik :)

Prijazna, neproblematična mlada mucka.
Slika
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 836

Pridružen: So jul 25, 2015 7:16 pm

Odgovor To nov 27, 2018 10:28 pm

Re: Meghan / Šoštanj

Bela kot sneg in črna kot ebenovina... ne to ni Sneguljčica, ampak Meghan. Prijazna, crkljiva, neproblematična mlada črnobela mucka z jantarnimi očmi, ki išče svoj zavedno dom.
Pridno hrusta brikete, konzervice ima seveda še raje in poliže vse do zadnje pike, nobenega packanja okoli skodelice ni. Giblje se po vsej hiši, pa so vsi praholovci na svojem mestu, vse rože žive in nepoškodovane in nobenega popraskanega pohištva nikjer, še praskalnik je kaj posebej ne zanima. Rada pa ima ropotajoče igračke, s tačko jih beza sem ter tja, včasih pa tudi kar vzame v gobček in nosi naokrog. Svoj človekoljuben karakter pokaže tako, da sama priteče k človeku in se pusti dvigniti v naročje ter nositi naokrog. Mimogrede tudi sama zleze v naročje, potegne gsm iz roke v stilu "jaz sem tukaj, mene poglej" in potisne svojo mehko glavico v dlan, da jo kar moraš pobožati in imeti rad...
Z njo resnično ni nobenih težav, zato je primerna tudi za mačje začetnike ali pa gibalno oz. senzorno ovirane osebe. Brez težav bo osvojila hrano, vodo in pesek na od tal dvignjeni površini.

Meghan spremlja dogajanje iz stopnic...
Slika

Slika
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 836

Pridružen: So jul 25, 2015 7:16 pm

Odgovor Pe nov 30, 2018 12:18 pm

Re: Meghan / Šoštanj

Meghan crkljivka ... sama pride na kolena in se pusti gladiti in praskljati. Zraven tiho prede, za intermezzo zleze na ramo, se mimogrede podrgne ob brado ali pritisne droben poljubček na božajočo dlan, pa se spet prepusti crkljanju. Je pa to blagodejno tudi za človeka, takole sproščeno sedeti na kavču z mucko v naročju in jo gladiti po mehki dlaki...
Če torej kdo išče mucko za crkljanje... Meghan je prava izbira.

Težko je fotkati mačko v naročju z eno roko (druga roka mora gladiti en neskončno mehak črnobel kožušček)...
Slika

Slika
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 836

Pridružen: So jul 25, 2015 7:16 pm

Odgovor Ne dec 02, 2018 9:15 pm

Re: Meghan / Šoštanj

Meghan rada počiva na podlogi na okenski polici, kadar je sama. Pridno čaka, da kdo pride, vmes pa se občasno poigra, zato ima pri nas kar škatlo z igračkami, iz katere si izbere igračko, jo vzame v gobček in malo nosi naokrog, malo pa s tačko fuca sem in tja.

Slika

Meghan išče dom. Lahko je edina mucka ali ima prijazno družbo. Primerna tudi za mačje začetnike. Ker sama pride v naročje, je lahko za družbo osamljenemu človeku ali gibalno oz. senzorno ovirani osebi.
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 836

Pridružen: So jul 25, 2015 7:16 pm

Odgovor To dec 04, 2018 8:27 pm

Re: Meghan / Šoštanj

Meghan je prijazna mucka, ki je rada blizu človeka. Gledaš tv, pa pride in nevsiljivo leže v bližini ter te spremlja s svojimi jantarnimi očmi. Potrpežljivo čaka, da ji nameniš kanček pozornosti. Samo kanček, pa je že srečna.

Iščem dom. Taki tapravi, ki bo za vedno in me bodo imeli radi...
Slika

Slika
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 836

Pridružen: So jul 25, 2015 7:16 pm

Odgovor So dec 08, 2018 8:14 pm

Re: Meghan / Šoštanj

Takole znam počivati na kavču v dnevni sobi :)
Slika
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 836

Pridružen: So jul 25, 2015 7:16 pm

Odgovor Po dec 10, 2018 9:12 pm

Re: Meghan / Šoštanj

Jo je zamašek tako utrudil... :)
Slika

Meghan vam želi lahko noč.
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 836

Pridružen: So jul 25, 2015 7:16 pm

Odgovor Sr dec 12, 2018 8:50 pm

Re: Meghan / Šoštanj

Meghan je igriva mlada mucka, ki se zna kar sama zabavati in neumorno frca igračko sem in tja. Zelo rada ima šušteče ali ropotajoče igračke, ki jih lahko prime v gobček. Pri nas ima škatlo z igračkami in ves dan po malem nosi igračke iz nje :) A z veseljem prekine igro in se pride pocrkljat ali pa samo počiva in opazuje dogajanje okoli nje. Povsem neproblematična mucka, ki vam mimogrede pritisne poljubček, da boste ja vedeli, kako vas ima rada.

Slika

Slika

Lahko je edina mucka ali pa ima prijazno družbo, ki se ji prilagodi in podredi. Staroselka zapiha vanjo ali dvigne šapico, pa se Meghan umakne.
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 836

Pridružen: So jul 25, 2015 7:16 pm

Odgovor So dec 15, 2018 3:03 pm

Re: Meghan / Šoštanj

Za božično vzdušje je (tudi) božično žito. Mi smo danes takole...

Slika

[img]http://shrani.si/f/y/eP/2U21uK7H/img20181215101456.jpg[/img

Slika
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 836

Pridružen: So jul 25, 2015 7:16 pm

Odgovor So dec 15, 2018 3:03 pm

Re: Meghan / Šoštanj

Za božično vzdušje je (tudi) božično žito. Mi smo danes takole...

Slika

[img]http://shrani.si/f/y/eP/2U21uK7H/img20181215101456.jpg[/img

Slika
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 836

Pridružen: So jul 25, 2015 7:16 pm

Odgovor Po dec 17, 2018 9:28 pm

Re: Meghan / Šoštanj

Tiho pride po mehkih tačkah, spretno ti zleze v naročje, se nežno stisne k tvojemu vratu in tako obmiruje, vsa srečna, da jo imaš rad... Meghan.

Slika

Ljubezen...
Slika
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 836

Pridružen: So jul 25, 2015 7:16 pm

Odgovor Če dec 20, 2018 1:30 pm

Re: Meghan / Šoštanj

Meghan = crkljivka do Lune in nazaj. Kar ne ve, kako bi se čimbolj stisnila k svojemu človeku, kam vse bi pritisnila svoj droben nežen smrček, podelila poljubčkov nešteto, ... Res jo moraš imeti rad.

Slika

Slika

Slika

Meghan išče dom.
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 836

Pridružen: So jul 25, 2015 7:16 pm

Odgovor Ne dec 23, 2018 11:39 am

Re: Meghan / Šoštanj

Meghan ima najraje igračke, ki šuštijo in ropotajo. Včeraj je sicer dobila nove, a nisem dobila pravih in so bile le pogojno zanimive. Potem sem ji zmečkala košček alufolije in je bila zabava cel dan :D

Slika

Slika

Fotke so res precej kilave, a poskusite vi z gsmom ujeti mlado mucko med igranjem...
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne dec 23, 2018 8:18 pm

Re: Meghan / Šoštanj

Takole se pa da čakat na dom, a ne, Meghan? :) :kiss:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 836

Pridružen: So jul 25, 2015 7:16 pm

Odgovor Po dec 24, 2018 10:42 pm

Re: Meghan / Šoštanj

Teta Renata, jaz mislim, da sem doma....
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po dec 24, 2018 10:50 pm

Re: Meghan / Šoštanj

Khm, mislim, ali vem. :)
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 836

Pridružen: So jul 25, 2015 7:16 pm

Odgovor To dec 25, 2018 8:45 pm

Re: Meghan / Šoštanj

Gipsy, žal ne bo šlo. Naša staroselka se poleti sprehaja ven in noter in imamo polne roke dela s tem, da začasnikom ubranimo pot na prosto. Zato Meghan išče zavedno dom, ki bo izključno notranji in iskreno upam, da ga najde pred poletjem :angel:

Je pa bila z mano že na balkonu in je čisto ok, ker ko grem jaz noter, priteče za mano. A brez nadzora je no go, ker ko prileti kak brencelj, se ji odpelje...
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 836

Pridružen: So jul 25, 2015 7:16 pm

Odgovor Če dec 27, 2018 9:56 pm

Re: Meghan / Šoštanj

Meghan je mlada mucka in mlade mucke so pač igrive. A se zna sama zabavati, ni treba animatorjev. Njena najljubša zabava je frcati školjke iz praskalnika in jih potem, ko so na tleh, fucati pod praskalnik, potem pa s tačko bezati izpod njega. Ko takole uspešno spravi vse školjke tako globoko pod praskalnik, da nobene več ne doseže, ji je treba samo malo nagniti praskalnik in školje pobrati izpod njega, pa se zabava ponovi :D

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 836

Pridružen: So jul 25, 2015 7:16 pm

Odgovor Po dec 31, 2018 11:19 am

Re: Meghan / Šoštanj

Črnobela lepotica z jantarnimi očmi in beneško masko čaka na svojega človeka...

Slika
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na MH arhiv

Kdo je prisoten

Po forumu brska: visinnox in 30 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.