V središču

Muca Zelena jama/MARISA


Moderatorji: helena, renata, gipsy

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če jun 29, 2017 9:46 am

Re: Muca Zelena jama/MARISA

:) Mičkeno rajši me ima - sem včeraj dobila nekaj stranskih bucev ob nogo in za pikico bolj zadovoljna je videti. Naj gre samo še na bolje. :angel:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Pe jun 30, 2017 9:08 pm

Re: Muca Zelena jama/MARISA

:) Ona je sedaj moja lubica, pa če ji je to všeč ali ne. ;)
SlikaSlika
Danes smo ji (na veterini) pobrili še rep, ker je to bolj praktično, saj ga premalo dvigne, ko gre na WC in pri mehkem kakanju... Ni bil čist, čistiti ga pa tudi ne pusti.
Bila je drugič cepljena, dobila antibiotik in bomo zrihtali tudi lepo blato, le večkrat bova šli na veterino.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če jul 06, 2017 9:27 pm

Re: Muca Zelena jama/MARISA

:) Lubika! :kiss:
SlikaSlika SlikaSlika
Za srčico imam varstvo za čas moje odsotnosti.
M. :thanks:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 27

Pridružen: Po jul 02, 2012 2:49 pm

Odgovor Pe jul 07, 2017 1:59 pm

Re: Muca Zelena jama/MARISA

Drži, se vidimo; pozdrav obema :)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To jul 11, 2017 1:03 pm

Re: Muca Zelena jama/MARISA

:) Srčica se počasi taja. Včeraj, ko sva se vračali iz veterine, se je malo podriskala v transporterju in ta driska je bila nato na obeh zanjih tačkah, pa na repu in riti. Ni mi preostalo drugega, kot da sem jo zagrabila, odnesla do umivalnika in kar direktno umila ta zadnji del. Izredno me je presenetila, ker mi je vse to dopustila, brez da bi me čopnila ali znorela. Po umivanju sem jo le obrisala z brisačo in obe sva bili srečni. :good: :kiss:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To jul 11, 2017 9:32 pm

Re: Muca Zelena jama/MARISA

Izjemno lepa muca je! <3
Slika

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To jul 18, 2017 10:12 pm

Re: Muca Zelena jama/MARISA

:) Srčica ima še vedno drisko. Tudi antibiotik ni pomagal. Se trudimo naprej. Je pa vseeno napredek. Ko je bila sprejeta v MH, sploh ni mogla zadrževat blata, tudi zelo pogosto je hodila na WC. Sedaj se stanje umirja, ritka ni več vneta, kakanje ni več pogosto. Muca je vedno bolj zadovoljna. MIdve super komunicirava. Jo imam zelo rada. <3
Takole zelo rada počiva. :kiss:
Slika Slika
Tu si je prikupno pokrila obrazček s tačko.
Slika
Zunanjega življenja ne pogreša več, je nehala jokcat in ni več nemirna. Našo rutino je lepo osvojila.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Če jul 20, 2017 8:23 am

Re: Muca Zelena jama/MARISA

:clap: :kiss:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Pe avg 04, 2017 10:03 am

Re: Muca Zelena jama/MARISA

:) Marisa je bila nekaj dni na počitnicah (zaradi naše odsotnosti) in sem o njej slišala same lepe besede. Kljub spremembi okolja ni prav nič jokcala (tega smo se malo bali, ker bi bilo moteče za ostale stanovalce bloka), z gospo je lepo komunicirala, prišla na klic, se pustila malo božat, čisto malo počesat, veliko uživala na zamreženem balkonu v senčki, mokre hrane bila vedno zelo vesela, WC ves čas zelo pridno uporabljala, kljub probiotikom ji v tem času še ni uspelo pridelat lepega drekca, ampak bolj "polpetke".
Lahko pa povem, da sem danes (končno) zares opazila 2 drekca, ki nista bila driska, ampka že oblika klobasice, kar mi daje upanje, da se stanje v njej lepo popravlja. Bi že skakala od veselja, ampak bom počakala še na nekaj naslenjih pridelkov in vam z veseljem javim, če je to To. :angel:
Slika
V oskrbi Mačje hiše je že 2 meseca.
Vesela bo umirjenega doma, brez druge mačje konkurence.
Ker pri nas mačje konkurence ne manjka, ima za svoje bivanje zagotovljen svoj prostor/dnevna soba, kar ji čisto odgovarja.
Res je popolnoma neproblematična, skromna, nezahtevna, zadošča ji miren prostor za počivanje in vesela je razgleda s kakšne okenske police ali zamreženega balkona.
Ji privoščim čisto njen dom in njenega človeka, ki jo bo imel vsaj tako rad, kot jo imamo mi. :angel:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 27

Pridružen: Po jul 02, 2012 2:49 pm

Odgovor Pe avg 04, 2017 10:56 am

Re: Muca Zelena jama/MARISA

Se še jaz (pozno) oglašam s poročilom, saj je bila Marisa pri meni.
Res me je pozitivno presenetila, glede na to, da je zamenjala okolje in tudi mene ni poznala. Skrivala se ni, že tretji dan je pritekla k vratom, ko sem se vrnila iz službe. Ves čas je uživala na balkonu, po mreži ni plezala. Na posteljo, mizo ali pult ni skakala, nobene škode ni naredila. Ko sliši, da pripravljaš hrano zanjo, takoj priteče in se smuka okoli nog. Tudi zjutraj je vedno lepo pozdravila, ko je šla z balkona v spalnico. :) Res je nezahtevna, ne tečnari glede nobene stvari, zjutraj me ni niti enkrat zbudila. Če sem ji bila kdaj v napoto v kopalnici, ko sem čistila balkonska korita, je lepo zamijavkala, ko je hotela na WC in počakala, da sem umaknila svojo kramo. Ko si zaželi božanja, se vrže na hrbet in nastavi trebušček. Rada se igra s kakšno staro rjuho - se kotali po njej in jo brca z zadnjimi tačkami.

Nezahtevna muca je, pred ljudmi ne beži, sili vanje pa tudi ne. V novem domu bi bil zamrežen balkon idealen, tudi veliko okno z razgledom bo OK. ;)

Vesela sem, ko slišim, da gre s prebavo na bolje, držim pesti za tole belo pikico.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Pe avg 04, 2017 12:12 pm

Re: Muca Zelena jama/MARISA

:) Mirjana, hvala ti, za varstvo in lep opis. :kiss: Pri tebi ji je bilo zelo všeč! :good:
:thanks:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To avg 15, 2017 9:30 pm

Re: Muca Zelena jama/MARISA

Slika Slika

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Pe avg 18, 2017 5:39 pm

Re: Muca Zelena jama/MARISA

Slika Slika
:) Ko že pogled pove (skoraj) vse. :D
Slika Slika
Ta muca je zelo Karakterna!

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr avg 23, 2017 8:00 pm

Re: Muca Zelena jama/MARISA

SlikaSlikaSlika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Sr avg 23, 2017 8:31 pm

Re: Muca Zelena jama/MARISA

:)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr avg 30, 2017 10:43 pm

Re: Muca Zelena jama/MARISA

Slika
Ko sem šla zjutraj mimo nje (z dvema posodicama hrane za mladiče) in ji nisem prej postregla z mokro hrano za zajtrk, me je napihala in še v nogo začopatila z nohtom. Brihtna punca, ki ve kaj hoče. Želi biti na vrsti "takoj-zdele-prec!" :D
Pa še vmes poglejte njene prve fotke. Velika razlika, zelo!
Prelupčkana pa ni in tudi premalo je prebožana, ker tega (še) ne mara. :girlblush:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor So sep 02, 2017 3:11 pm

Re: Muca Zelena jama/MARISA

:) Moja ljuba "grumpy cat". :kiss:
Slika

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor So sep 02, 2017 3:35 pm

Re: Muca Zelena jama/MARISA

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 734

Pridružen: Po jan 26, 2015 5:12 pm

Odgovor So sep 02, 2017 5:00 pm

Re: Muca Zelena jama/MARISA

Mene karakter zelo spominja na mojo Bijou. Res je zelo zelo lepa muca... pa saj ima vse razloge, da je po njeno:).

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To sep 05, 2017 7:05 pm

Re: Muca Zelena jama/MARISA

:) Moja grumpy lepotička. <3
Slika
Fotiča sicer ne mara. Ko sem naredila to fotko, se je šla takoj odmaknit, na svoj priljubljen prostor, za zaveso, na okensko polico.
Tam sem ji pa še malo zatežila. ;)
Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika
V nedeljo je očarala malega fantka, ki je prišel skupaj s teto in babico - posvojiteljici Kiare in Kenija. Najbolj mu je bila všeč Marisa, čeprav je tudi njemu pokazala, da je huda. Ko je imel v rokah svoje piškote, je bil pa tudi njej všeč in je hodila ob njem, ker je mislila, da bo nekaj tudi zanjo. :D <3 Faconarka je, prav zares! :kiss:
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na MH arhiv

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 42 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.