V središču

Pomoč pri odlovu


Moderatorji: andreja, helena

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 282

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:07 am

Odgovor Po jun 13, 2011 8:18 am

Pomoč pri odlovu

Potrebujem živolovke ali pa tudi pomoč pri odlovu cca 7 muc (ne vem še točno, ker se skrivajo), ki so na naš teritorij na novo prišle (predvidoma preko mostu iz področja kliničnega centra). Imam 2 živolovki vendar bi bilo najbolje, da bi vse polovili naenkrat, ker, ko se enkrat ustrašijo živolovke, je ulov vedno težji. Lovila bi jutri zvečer.

Zelo bi bila hvaležna za pomoč. 041 632 118

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Po jun 13, 2011 8:37 am

Re: Pomoč pri odlovu

Eno imam in lahko pridem pomagat.
Kakšno bi se pa lahko sposodilo tudi na Gmajnicah.

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 282

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:07 am

Odgovor Po jun 13, 2011 8:53 am

Re: Pomoč pri odlovu

Eno imam že itak z Gmajnic, za drugo, mojo, sem pa zdajle izvedela, da so mi zgubili vratca (drugačen model) ta z Gmajnic se pa ne sproži vedno.Trixi, te pokličem. A lahko še kdo posodi živolovko?
Sem čisto paf, ker tam, kjer je hranila ena gospa, so praktično izginili vsi muci, preostali štirje so pa zmigrirali na moje hranišče in imam zdaj že toliko muc na hrani, da komaj zmorem fizično in finančno.

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 282

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:07 am

Odgovor Sr jun 15, 2011 2:11 pm

Re: Pomoč pri odlovu

Včeraj ujeta 2 muca (ozirom trije vendar en že z odrezanim ušesom). Odpeljana v zavetišče, kjer so ugotovili, da sta že kastrirana in tako lastniška vendar nečipirana. Lastnik ju je celo iskal in ju prišel iskati. Čipirana sta šal domov in upam, da ne bosta več na cesti. Kar pa dvomim.
Tako, da zdaj ostanejo še trije, ker eden, ki so mi ga opisovali, je bil v petek povožen.
Tako se je, vsaj delno, razrešil misterij novih muc na lokaciji.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1358

Pridružen: Ne dec 12, 2010 9:54 pm

Kraj: Ljubljana/Koroška

Odgovor Ne avg 07, 2011 11:47 am

Re: Pomoč pri odlovu

Js živim dve postaji naprej od kliničnega pa bi lahko šla kdaj nahranit, če bi blo treba, samo povejte mi, kje točno se jih hrani pa s čim. V Lj sem praktično vedno čez teden in vsaj dva vikenda v mesecu, ponavadi pa še več.
You are nothing until you've been ignored by a cat. :)

Vrni se na Prostoživeče mačke

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 27 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.