V središču

Mačji posip


Zdravje, nega, vzgoja, hrana, oprema

Moderatorji: andreja, renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1612

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:09 pm

Kraj: Ptuj

Odgovor Če feb 17, 2011 12:24 pm

Re: Priporočam/odsvetujem

Mačja mama, resno? Jaz sem že v MB v dveh trgovinah vprašala, obakrat so rekli, da jih ne bodo imeli več, nato še na Ptuju isto. :girlsad:
Tudi tigri, tudi črni, tudi tisti in takšni so lahko posebni. Skozi naše oči, skozi naše srce. <3

http://mojizakladi.blogspot.com/
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Če feb 17, 2011 12:35 pm

Re: Priporočam/odsvetujem

Do zdaj so jih imeli. Razen če so v tem tednu zmanjkali. Nazadnje sem jih kupila sredi prejšnjega tedna. Bom šla vprašat, no.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Če feb 17, 2011 12:40 pm

Re: Priporočam/odsvetujem

No, pejd že no... :P ;)

(na Gorenjskem peska ni že en mesec in tudi pravijo da ga ne bo več)
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16499

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Če feb 17, 2011 12:47 pm

Re: Priporočam/odsvetujem

Ma ne vem, meni so v Lj nazadnje v BTC zagotavljali, da bo, le da ne vedo, kdaj :D Sej mi je jasno, pridemo težaki v štacune in hočemo vedet vse sorte, une uboge prodajalke se morajo kr neki zmislit, da damo mir :D :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14890

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če feb 17, 2011 12:58 pm

Re: Priporočam/odsvetujem

Alexx je napisal/-a:No, pejd že no... :P ;)

(na Gorenjskem peska ni že en mesec in tudi pravijo da ga ne bo več)

Isto krizno stanje tudi v Celju. Obup. :P
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Če feb 17, 2011 1:27 pm

Re: Priporočam/odsvetujem

ma nič ni hudga, so še drugi dobri (in poceni ;) ) peski :good:

eNa

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 449

Pridružen: Po sep 13, 2010 6:18 pm

Odgovor Če feb 17, 2011 5:32 pm

Re: Priporočam/odsvetujem

eNa je napisal/-a:Jaz sem v sredo kupila Radames v našem, celjskem, Eurospinu :yahoo:
Ampak očitno ga res že nekaj časa ni, ker ga je v torek popoldne moja mama hotela kupit, pa so ji povedal, da je bil, ampak ga je že zmanjkal in da naj pride naslednji dan dopoldne, ko dobijo robo. No, in sem šla in ga dobila :)

renata je napisal/-a:
Alexx je napisal/-a:No, pejd že no... :P ;)

(na Gorenjskem peska ni že en mesec in tudi pravijo da ga ne bo več)

Isto krizno stanje tudi v Celju. Obup. :P


Torej, v Celju, kakor sm napisala, so ga 26.1. imeli in sem nabavila 10 vreč!
Sedaj pa nisem šla nič več preverjat, ker ga imam še za nekaj časa dovolj :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1032

Pridružen: So sep 11, 2010 8:05 pm

Kraj: Celje

Odgovor Če feb 17, 2011 7:07 pm

Re: Priporočam/odsvetujem

I_love_u je napisal/-a:Mi smo pa zadnjič sprobali posip Golden posip Pine, ki je iz borovega lesa in se ga lahko meče med biološke odpadke. Naj se ne bi prašil...ampak se je ful prašil, cel wc je bil prašen in še vse okrog, muca sta oba kihala, ko sta šla na wc. Cela soba je imala vonj po 'pesku'. Smo ga tretji dan zamenjali nazaj na tistega, ki smo ga imeli prej.

Kaj je pa razlika med tem zgoraj in tem?


Jaz uporabljam tega spodnjega (Cat's best) pa sem izredno zadovolja. Minili so časi vonja po pudru, ta ima samo nežen vonj po lesu, tudi zasmradi se ne. Nam se nič ne praši, ne morem pa rečt da se nič ne raznaša, samo to je po mojem mnenju tudi malo od muc odvisno. Je pa vseeno super, ker imamo wc v kopalnici in tudi če se raznosi, nič ne škripa po ploščicah. Ga pa jaz, kljub temu da piše da lahko, ne mečem v stranišče. Grudi se, moji mucici pa sta ga sprejeli brez pripomb :D .

Je pa imel pripombe moj dragi, češ da sem ga naročila "mal" preveč. Kdo bi si mislil da je 40l vreča tako velika in da gresta dve komajda v kopalnico :girlblush: :fool:
El gato, sólo el gato apareció completo y orgulloso: nació completamente terminado, camina solo y sabe lo que quiere.
Pablo Neruda
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6220

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Če feb 17, 2011 7:12 pm

Re: Priporočam/odsvetujem

Larina, "navadni" se raznaša. Jaz hvalim različico za dolgodlake mačke (obstaja samo 10l vreča), je drugačen.
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1032

Pridružen: So sep 11, 2010 8:05 pm

Kraj: Celje

Odgovor Če feb 17, 2011 7:19 pm

Re: Priporočam/odsvetujem

taperverčki je napisal/-a:Larina, "navadni" se raznaša. Jaz hvalim različico za dolgodlake mačke (obstaja samo 10l vreča), je drugačen.


Verjamem da se ne, hotela sem samo svojo izkušnjo delit, ko je I_love_u spraševala po razliki. Sem napisala za katerega gre. :girltruce: .
El gato, sólo el gato apareció completo y orgulloso: nació completamente terminado, camina solo y sabe lo que quiere.
Pablo Neruda
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6220

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Če feb 17, 2011 7:41 pm

Re: Priporočam/odsvetujem

Baba zmešana (jst). :fool: Sej na spodnjem linku je "navadni". Sem na hitro pogledala, pa sem mislila, da še vedno primerjamo Pine in "mojega".
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Če feb 17, 2011 8:59 pm

Re: Priporočam/odsvetujem

Evo mene, komej zdej domov prišla. So meli samo še par vreč, ki sem jih kupila, za naslednjo pošiljko so pa rekli da pride komej čez 14 dni. Se pravi da nekaj SE dogaja... :girlsad:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Če feb 17, 2011 9:07 pm

Re: Priporočam/odsvetujem

Ja, ja... kar priznaj, da si celo paleto zase vzela! :P

(vseeno hvala) :)
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Če feb 17, 2011 9:15 pm

Re: Priporočam/odsvetujem

Hehe,... bi jo, če bi jo meli.. tako sem pa pač nagrabila še tiste boge ostanke ki so bili! :P
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 971

Pridružen: Ne okt 24, 2010 11:19 am

Odgovor Sr feb 23, 2011 4:48 pm

Re: Priporočam/odsvetujem

Penny je napisal/-a:Slika

Ta pesek je precej drag, sprijema se dobro in prav nič ne smrdi, ampak se pa raznaša naokrog veliko bolj kot drugi peski, tak droben je in ga na tačkah prinese tudi 3metre stran od wcja in je tok zoprno, ko moram potem vsak dan vse presesat. Sem ga kupila po oh in sploh hvaljenju s strani prodajalke, da je to najboljši pesek in... mislim, da ga ne bom več kupila. Poleg tega ga sploh ni tako veliko notri kot je velika škatla. Jaz sem celo škatlo v wc posodo vsula. Je pa precej varčen.


Je na začetku izgledal varčen, ampak me je občutek varal - ga je komaj še toliko da dno pokrije v wc-ju!!!! Pa še 3 tedne ga nimam naj se gonijo za cca. 13€ za 6 litrov peska! V rit! :dash: :dash:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6220

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Sr feb 23, 2011 4:58 pm

Re: Priporočam/odsvetujem

Za 13€ dobiš (v tujini) 20l unega "mojega", ki ga skoz promoviram. Iz za eno mačko bi to zadostovalo najbrž za 3 mesece. :P
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 971

Pridružen: Ne okt 24, 2010 11:19 am

Odgovor Sr feb 23, 2011 5:01 pm

Re: Priporočam/odsvetujem

ökoplus? A to preko spleta kupuješ?
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6220

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Sr feb 23, 2011 5:06 pm

Re: Priporočam/odsvetujem

ja, *****. jaz vzamem unega vijoličastega za dolgodlake mačke.
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Sr feb 23, 2011 5:58 pm

Re: Priporočam/odsvetujem

Penny, a večje škatle pa nimajo? Jaz sem imela na začetku everclean in so imeli 6kg škatle in 10kg.
Smo pa presedlali na http://supercombe.si/golden-gray/307-go ... -14kg.html (ta ni odišavljen) in sem zelo zadovoljna.
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 971

Pridružen: Ne okt 24, 2010 11:19 am

Odgovor Pe feb 25, 2011 5:37 pm

Re: Priporočam/odsvetujem

Ja, so imeli še večje, saj hvalabogu, da je nisem vzela, ampak prodajalke so ta pesek tooook hvalile, da sem res mislila, da je nekaj na tem in se ga kupila (saj smradu res ni bilo nobenega, ampak pesek je bil potem povsod - po kavču, po postelji, pod vrati, pod omarami... :devil: ) Včeraj ga je bilo v wc posodi komaj kaj za zakopat, Inaji se je mešalo in je cel dan norela in zavijala od slabe volje.

Sem potem nabavila 3 vreče ökoplusa (zelena vreča) in ji ga natresla, je zelo opazna razlika, praktično nič se ne raznaša, super je. Si bom shranila tole stran za naslednjič, hvala Taperverčki :)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Mačke

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 30 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.