V središču

poležanje v mačjem WC-ju


Zdravje, nega, vzgoja, hrana, oprema

Moderatorji: andreja, renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Ne dec 18, 2011 7:34 pm

poležanje v mačjem WC-ju

hola, punce,

a ma katera idejo, kaj bi to bilo....moja Pixie ful rada poležava v WCju. :girlsad: Sicer je krasna, malce bolna (vnetje dihal in oči, precej zaglistana) 2 mesečna mačkica, u nulo socializirana in človekoljubna. No, pa slepa, na kratko rečeno, samo ne bi rekla, da ima to kakšne veze s poležavanjem v WCju.
Prav dostikrat jo najdem, ko čisto zadovoljno počiva v njem.
Kar se tiče lulanja in kakanja, smo zadevo rešili tko, da jo pač večkrat postavimo v WC, ker sicer je pač naredila, kjer jo je prijelo oz. ni našla wc-ja (sem jo videla, da nemirno hodi okrog po sobi in jo postavila v wc, pa je bilo OK).
V eni oddaji sem videla, da je maček, ki je bil plašen in nesocializiran, boječ, poležaval v WCju, ker je imel nizko samozavest in se je z obdajanjem z vonjem WCja želel nekako skrit, odmaknit. Ampak tamala se mi ne zdi, da bi bila kaj drugačna od ostalih mačkic, tudi zna se postavit zase in nagonit cimra ali ga vsaj vzgojno napihat, če se ji zdi, da je treba.

Kako naj zlati mali mačici dopovem, da ji ni treba poležavat po WCju? A delam kaj narobe? Kaj lahko še naredim zanjo? Nimam izkušenj s slepimi mucami, vem pač to, da se stvari ne sme prestavljat in jih tudi ne.
SOS, lepo prosim...
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Ne dec 18, 2011 7:37 pm

Re: poležanje v mačjem WC-ju

se opravičujem - našla sem temo, kjer se je o tem že debatiralo:
viewtopic.php?f=39&t=351

jo bom preučila - če ima kakšna še kakšno drugo idejo, nasvet, napotek, kot je že tam napisano - bom pa vsekakor zelo hvaležna.
Za igro ali skrivanje rped "napadom" (v igri seveda) v Pixie-jinem primeru ne gre, to zagotovo ne.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Ne dec 18, 2011 7:45 pm

Re: poležanje v mačjem WC-ju

ne, v zgoraj citirani temi NI odgovora na moje vprašanje. Tisto, kar je navedeno kot možni razlog, oboje izključujem (igra in prestrašenost).
meni res srce poka, ko vidim dušico mačjo malo zlato slepo spančkat v WCju.... :girlsad:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29952

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Ne dec 18, 2011 10:29 pm

Re: poležanje v mačjem WC-ju

Lahko le rečem, da to mine. Vsaj v naših parih primerih je bil wc za ležat le zelo kratek čas aktualen.

Vrni se na Mačke

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 50 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.