V središču

koš za mačje iztrebke - kasete


Zdravje, nega, vzgoja, hrana, oprema

Moderatorji: andreja, renata

Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 70

Pridružen: Če jul 14, 2011 6:37 pm

Odgovor So avg 27, 2011 7:51 am

koš za mačje iztrebke - kasete

neki me zanima :D kolegica je nekaj časa nazaj na tej strani zlicitirala koš za mačje iztrebke s kaseto. vem da je povedala, da je ta, ki je dala predmet na licitacijo, govorila nekaj o nadomestnih kasetah in nadomestilo z navadnimi vrečkami za smeti.
Zdej me pa zanima, če res lahko (ko porabiš originalno kaseto z vrečkami), nekako (in kako) namontiraš kakšno cenejšo varianto vrečk... hvala! :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1337

Pridružen: Če sep 09, 2010 4:40 pm

Odgovor So avg 27, 2011 9:03 am

Re: koš za mačje iztrebke - kasete

Na začetku, ko smo mi dobili Litter Locker sem tudi jaz takoj začela razmišjati kako bomo mi to priredili za navadne vrečke, ampak...potem smo ugotovili, da so očitno te vrečke v kasetah tudi na antibakterijsko foro (no saj meni se tako zdi, vem pa ne). Če bi imeli en teden v navadni vrečki drekce pekce, pa lulanje verjamem, da bi fuuuul smrdelo. In sedaj tudi, ko vržem v smeti napolnejen del vrečke iz kasete, se v smetnjaku ne zaredijo črvi kot so se prej, ko smo bili še brez LL in smo pridelke dajali v navadne pvc vrečke. Tako, da jaz ne razmišljam več o nadomestkih, ampak smo fuuuul zadovoljni z LL in kasetami, ki so vredne svojega denarja. Mi imamo mačji wc zgornjem štuku, kjer je sedaj poleti tudi višja temperatura, pa ne smrdi čisto nič. :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2062

Pridružen: Ne dec 26, 2010 7:37 pm

Kraj: Prebold

Odgovor So avg 27, 2011 9:04 am

Re: koš za mačje iztrebke - kasete

Tako je. :good:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 70

Pridružen: Če jul 14, 2011 6:37 pm

Odgovor So avg 27, 2011 9:10 am

Re: koš za mačje iztrebke - kasete

aha, hvala! kolk pa pride nadomestek kasete pa recimo za kolk časa ga maš pri dveh mačkih? :) no jst mam zdej vrečko na balkonu sklamfano s klinom, in zdele k je taka vročina je to res :bad: ampak črvov pa še nimamo :O :) (tut to je možno??)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1337

Pridružen: Če sep 09, 2010 4:40 pm

Odgovor So avg 27, 2011 9:23 am

Re: koš za mačje iztrebke - kasete

:D tudi mi smo stalno te vrečke nekam pripenjali, dajali na zrak in si sploh ne predstavljam več tega :rolleyes: Pa potem sem imela pvc posodico, da sem notri zapirala, da je saj malo manj smrdelo, ampak ko sem to odprla :bad: :bad: :bad:
Eno kaseto imamo z dvema mačkoma za približno en mesec, mogoče malo več. LL napolnimo v enem tednu. Kaseta stane 6,40€ http://www.*****.com/shop/cats/cat_li ... ker/127395 in mi jih naročimo toliko, da pride 50,00€, da imamo zastonj poštnino, ker tukaj naročamo samo to, ker pri SČ nimajo. Črvi so se nam zaredili v smetnjaku pred hišo in smrdelo ja za :bad:, pa vsakič je bilo treba potem očistiti smetnjak, ko je bil odvoz smeti :bad: .
Zdej pa recimo tudi, ko praznem LL sploh ne smrdi toliko kot bi rekel, da bo po enem tednu in brez problema vrečko vzamem ven v hiši, se da ful hitro prezračit. Ma naroči si čim prej LL, ker je res zakon. Če me kdo vpraša je bil pri nas najbolje porabljen denar za furminatorja in pa za LL :good:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 70

Pridružen: Če jul 14, 2011 6:37 pm

Odgovor So avg 27, 2011 9:59 am

Re: koš za mačje iztrebke - kasete

uuu superca, hvala ti res za te nasvete ;)

bom šla v to, definitivno! ;) aja za furminator se pa strinjam. super zadevca :)
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 70

Pridružen: Če jul 14, 2011 6:37 pm

Odgovor So avg 27, 2011 10:02 am

Re: koš za mačje iztrebke - kasete

ufff zdej sm vidla da je to tuja internetna stran. rabiš met kreditno kartico? :girlsad:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 70

Pridružen: Če jul 14, 2011 6:37 pm

Odgovor So avg 27, 2011 10:17 am

Re: koš za mačje iztrebke - kasete

še neki :D a se litter locker I in litter locker II razlikujeta samo po velikosti al še kej druzga? ker najprej morm zvedit kterga sploh ma kolegica.
najdla sem pa tut na ebayu tele kasete, pa pride ena okol 5€. (sam ne vem ktero velikost rabm ;) )

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 917

Pridružen: Sr okt 27, 2010 7:12 pm

Odgovor So avg 27, 2011 10:42 am

Re: koš za mačje iztrebke - kasete

LL I in II se razlikujeta ja :) in imata različne kasete. Jaz mam ene tri al štiri kasete za LL I, ker sem se zmotla pr naročanju in niti pod razno ne pašejo v LL II. :) Majo pa na nemškem http://www.*****.de/shop/katzen/katze ... ker/132061 ravn akcijo teh kaset. :)

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 917

Pridružen: Sr okt 27, 2010 7:12 pm

Odgovor So avg 27, 2011 10:44 am

Re: koš za mačje iztrebke - kasete

LL I in LL II se razlikujeta tako po obliki, načinu uporabe, kot po kasetah. In če se ne motim, so bili do sedaj na licitacijah samo LL II :) .
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 70

Pridružen: Če jul 14, 2011 6:37 pm

Odgovor So avg 27, 2011 10:53 am

Re: koš za mačje iztrebke - kasete

se prav da ma moja kolegica k je LL dobila preko licitacij LL II?
a bi mogoče bla ktera prpravlena nardit (in tud kasneje delat haha :girlblush: ) uslugo, pa se jst prdružm pri naročilu ko ga boste izvajale? ker kreditne si pa za tole resnično ne grem rihtat :girlsad:
anyone? :girlblush:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1337

Pridružen: Če sep 09, 2010 4:40 pm

Odgovor So avg 27, 2011 10:58 am

Re: koš za mačje iztrebke - kasete

II je bila na licitacijah. Mi imamo tudi II in predvidevam, da je II izboljšana verzija I ;)
*****.de nima brezplačne poštnine tako, da nič ne prihraniš ob predpostavki, da kupiš le kasete.
Jest ti lahko naročim, ampak boš morala sama nabrati za 50,00€, če boš hotela za brezplačno poštino, ker mi smo ravno naročili. Itak bi potem 20,00€ prišel LL + 5 kaset = 52,85€. Sporoči.
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 70

Pridružen: Če jul 14, 2011 6:37 pm

Odgovor So avg 27, 2011 11:05 am

Re: koš za mačje iztrebke - kasete

no se pravi da LL II že mam, ker mi ga bo dala kolegica ki ga je zlicitirala, pa ga ne rabi več, ker je bla skrbnica, zdej pa rihta stanovanje in je opustila to za en čas.
bwahahaha :lol: butnla bom, kar bo bo: I_love_u, bi bla kaka možnost da mi "odstopiš" nekaj nadomestnih kaset (seveda ti jih plačam :lol: ), pa se dogovoriva pa naslednjič skupi naročva - ko bo zaloga začela pohajat? :girlblush:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1337

Pridružen: Če sep 09, 2010 4:40 pm

Odgovor So avg 27, 2011 11:10 am

Re: koš za mačje iztrebke - kasete

Sory nisem vedela/slabo prebrala, da dobiš ti LL. :girlblush: Ni panike, lahko tudi tako :lol: na zs naprej, če ne bomo letel :P

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 917

Pridružen: Sr okt 27, 2010 7:12 pm

Odgovor So avg 27, 2011 11:11 am

Re: koš za mačje iztrebke - kasete

I_love_u je napisal/-a:*****.de nima brezplačne poštnine tako, da nič ne prihraniš ob predpostavki, da kupiš le kasete.


to pa že nekaj časa ne velja več ;)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1337

Pridružen: Če sep 09, 2010 4:40 pm

Odgovor So avg 27, 2011 11:15 am

Re: koš za mačje iztrebke - kasete

O hudo, to pa je informacija pa pol :good: Hvala! Ker sem vedno gledala .com in .de, pa je bilo na .de malo ceneje, ampak potem se je to nekako zravnalo z dostavo.

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 917

Pridružen: Sr okt 27, 2010 7:12 pm

Odgovor So avg 27, 2011 11:20 am

Re: koš za mačje iztrebke - kasete

Sem šla gledat račune za nazaj in od aprila nimam več poštnine zraven.
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 94

Pridružen: So feb 19, 2011 11:33 am

Odgovor So avg 27, 2011 11:24 am

Re: koš za mačje iztrebke - kasete

Drži, za dostavo v Slovenijo je poštnina nad 69 Eur zastonj, drugače pa 6,90 Eur.
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 416

Pridružen: Pe sep 30, 2011 9:38 pm

Odgovor Pe nov 04, 2011 3:06 pm

Re: koš za mačje iztrebke - kasete

Sej vem, da je mogoče vprašanje mal čudno ampak...ali je ta LL kaj podoben palčku zavijalčku za otroške plenice? (po slikcah sodeč ja ampak ali ima kdo tudi praktičen vpogled) Razmišljam namreč, da bi počakala, da nečakinje nehajo uporabljat zavijalčka :girlblush:

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 917

Pridružen: Sr okt 27, 2010 7:12 pm

Odgovor Pe nov 04, 2011 6:44 pm

Re: koš za mačje iztrebke - kasete

Jaz mislim, da ja :) Da deluje na podoben princip :)
Naslednja

Vrni se na Mačke

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 20 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.