V središču

koš za mačje iztrebke - kasete


Zdravje, nega, vzgoja, hrana, oprema

Moderatorji: andreja, renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Pe nov 04, 2011 8:04 pm

Re: koš za mačje iztrebke - kasete

Many&Lena je napisal/-a:Sej vem, da je mogoče vprašanje mal čudno ampak...ali je ta LL kaj podoben palčku zavijalčku za otroške plenice? (po slikcah sodeč ja ampak ali ima kdo tudi praktičen vpogled) Razmišljam namreč, da bi počakala, da nečakinje nehajo uporabljat zavijalčka :girlblush:


jaz imam enega odveč, če se ti mudi - odstopim komplet (torej s kaseto), ti pa nakažeš izbrani znesek DZZŽju Kranj :)
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 416

Pridružen: Pe sep 30, 2011 9:38 pm

Odgovor Pe nov 04, 2011 10:40 pm

Re: koš za mačje iztrebke - kasete

Oaza, sem ti poslala ZS.

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 8

Pridružen: To nov 08, 2011 10:19 am

Odgovor To nov 08, 2011 12:36 pm

Re: koš za mačje iztrebke - kasete

No da se še jaz pridružim, ker ravno razmišljam o nakupu nečesa tako priročnega za kakce :O Jaz sem tudi pomislila na palčka zavijalčka...se mi zdi da je nekako lažji dostop kot naročat po netu. Sedaj je pa edino vprašanje cena na dolgi rok. Moram malo prevert kolk se razlikuje. Če kakšna od vas že ve se toplo priporočam za odgovor.


LPZ :)
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 70

Pridružen: Če jul 14, 2011 6:37 pm

Odgovor Po apr 22, 2013 5:35 pm

Re: koš za mačje iztrebke - kasete

a bi mi lahko ktera povedala kje zdaj naročate tele kasete za LL II? ker na ***** jih ni več za dobit :girlsad: :negative: našla sem jih na ebayu in pa na amazonu, ampak ne pošiljajo v slo.
mogoče katera ve? sem že čist pozabla kako zgleda met vrečko s klinom na balkonu, ko po drugem odpiranju skor kozlam zraven :bad: :O :negative:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1337

Pridružen: Če sep 09, 2010 4:40 pm

Odgovor Po apr 22, 2013 7:55 pm

Re: koš za mačje iztrebke - kasete

Na .de so, ampak jih nimajo na zalogi...upam, da jih ne bojo izlocli iz prodaje, ker mi tudi to nujno rabmo! :O
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 94

Pridružen: So feb 19, 2011 11:33 am

Odgovor Po apr 22, 2013 9:03 pm

Re: koš za mačje iztrebke - kasete

Ko sem jaz pred časom na spletu preverjala, če obstaja kakšna cenejša varianta teh kaset, sem na enem tujem forumu zasledila, da naj bi za LL II ustrezale tudi kasete Angelcare, ker gre za istega proizvajalca. To so tiste za koše za otroške plenice, ki se jih dobi tudi pri nas. In dejansko so videti precej podobne, ji pa še nisem videla v živo (http://www.mimovrste.com/artikel/139076 ... elcare-3-1).

Baje naj bi tudi zdržale precej več časa, ker je notri več te folije (na linku piše, da naj bi 1 zadostovala za cca 1 mesec plenic, to se mi zdi pa fullll več, kot pa pri LL). Ne vem, če to res drži, ampak resno razmišljam, da bi probala. :scratch:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 70

Pridružen: Če jul 14, 2011 6:37 pm

Odgovor To apr 23, 2013 2:57 pm

Re: koš za mačje iztrebke - kasete

žal vam sporočam, da so mi iz slovenske strani ***** odpisal, da so izdelek umakl iz prodaje. :girlsad: :O razloga niso navedli. tko da bo treba najt alternativo, ker po moje tut na .de ne bojo kar naenkrat mel ful zaloge. :negative: :devil:
no, če bo še katera našla kakšno rešitev - jst mam kolegico iz nemčije, ki mi lahko iz nemškega ebay-a in pa amazona lahko naroči, ker pač dostavljajo v nemčijo, v slo pa ne, pa mi pol ona prinese, ampak je problem, ker pride šele julija sem. :S
joooj res sem jezna :negative:
če katera kaj izve glede teh kaset za plenice, naj javi :)
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 70

Pridružen: Če jul 14, 2011 6:37 pm

Odgovor To apr 23, 2013 3:00 pm

Re: koš za mačje iztrebke - kasete

vidm da kasete so pa čist identične - s tem angelcare... :good:
Prejšnja

Vrni se na Mačke

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 32 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.