V središču

Akrobati - mačja varnost


Zdravje, nega, vzgoja, hrana, oprema

Moderatorji: andreja, renata

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 266

Pridružen: So feb 26, 2011 9:44 am

Odgovor Pe mar 25, 2011 10:23 pm

Re: Akrobati - mačja varnost

Mamo zajklo, ki obožuje kable...kr na enkrat zmanjka muzike....kje je Zala, kable od zvočnikov je pregriznila italk :O :devil: .
Ne pomaga nič....pač na kable moramo pazit al ma Zalo met na očeh.
Sva pa komentirala zdej k je Liza tok fascinirana nad Zalo, da ne bi se ta kablov začela grizt...sam še to se mi manjka...pa očitno tud muce to delajo :O .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6222

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor So mar 26, 2011 8:21 am

Re: Akrobati - mačja varnost

mi smo kable enostavno skrili - v kanalčke, v une okrogle cevi za kable, ki se jih ponavadi vzida v stene... na srečo pa imamo samo eno kabložderko in še ta je specializirana točno na eno določeno vrsto kablov (tanki - recimo polnilec za mobitel), ostalih ne mara.
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6222

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor So feb 18, 2012 6:21 pm

Re: Akrobati - mačja varnost

Aja, a sem sploh povedala epilog te zgodbe? Samo nekaj dni po odprtju te teme me je proti jutri zbudil en fejst glasen tresk. Panično šibam pogledat. Nežico najdem v kuhinji mal preplašeno. Valjda jo celo pretipam, če je vse ok pa še dva dni zaskrbljeno gledam, če kaj šepa, pa ji ni blo nič. Je pa imela pol kar nekaj časa prav očiten strah pred višino (beri: več kot pol leta ni šla na nič višjega od kavča). Zadnje čase je spet bolj pogumna, ampak na ograji je pa nisem več videla.
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Prejšnja

Vrni se na Mačke

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 59 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.