V središču

Muca in dopust


Zdravje, nega, vzgoja, hrana, oprema

Moderatorji: andreja, renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2315

Pridružen: To jan 11, 2011 8:45 pm

Kraj: Dravograd

Odgovor Po maj 30, 2011 5:13 am

Re: Muca in dopust

:good:
You will always be lucky if you know how to make friends with strange cats.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2400

Pridružen: Če sep 23, 2010 6:42 pm

Odgovor Po maj 30, 2011 7:09 am

Re: Muca in dopust

Tudi moja sodelavka zelo pohvali Papapes in gospo Bojko. Muco je prišla obiskat tudi že pred njihovim dopustom in celo pustila en kos svojega oblačila ali nekako tako, da se je muca navajala na njen vonj. Zdaj so njene usluge koristili že večkrat in je vedno vse ok.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Če jun 16, 2011 12:57 pm

Re: Muca in dopust

Tole je pa super, pa sploh ni drago :) Moja mama bi sicer mačke prišla 2x dnevno hranit, mečkat in jim očistit stranišče, da bi pa nahranila še moj agamo pa od nje po moje težko pričakujem, saj bi jo mogla v enem tednu vsaj 1-2x nahranit :P S ščurki seveda in se ji gravžajo. Sem jim poslala povpraševanje, če bi v tistem tednu lahko za to poskrbeli pa da vidimo ;)
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 204

Pridružen: Sr sep 15, 2010 8:04 am

Odgovor Ne jun 26, 2011 7:36 pm

Re: Muca in dopust

Zanimivo..jaz sem pa to gospo videla na vadišču, ko je hodila s svojo psico v šolo in po tem kar sem videla ji ne bi dala niti narisane ovce za čuvat :blush:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Ne jun 26, 2011 8:05 pm

Re: Muca in dopust

Meni je pa odgovorila, da za agamo pa ne bi mogli poskrbet :(
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3368

Pridružen: To nov 02, 2010 6:57 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po jun 27, 2011 11:13 am

Re: Muca in dopust

Zalarjeva kdaj pa greš ti na dopust? Ena agamica pa res ni tak problem :)
To err is human, but to get even? THAT is divine.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Po jun 27, 2011 11:37 am

Re: Muca in dopust

Šiva, a se lahko prosim nehaš "basat"!!!!!! :devil: :angel:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix

Mer

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 9

Pridružen: Ne maj 29, 2011 11:40 pm

Odgovor To jun 28, 2011 11:26 pm

Re: Muca in dopust

alexy je napisal/-a:Zanimivo..jaz sem pa to gospo videla na vadišču, ko je hodila s svojo psico v šolo in po tem kar sem videla ji ne bi dala niti narisane ovce za čuvat :blush:


:O :O

Alexy, lahko to konkretno opišeš, prosim? Sicer mi ne gre v glavo, kaj bi lahko bilo narobe, ker imam sama tako dobre izkušnje z njo, ampak me pa le zanima, pa verjetno še koga tu. Si prepričana, da je bila to prav ga. Bojka, ne kdo drug?

Mer

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 9

Pridružen: Ne maj 29, 2011 11:40 pm

Odgovor To jun 28, 2011 11:29 pm

Re: Muca in dopust

Glede agame - mi je žal, ampak jaz tudi najboljši prijateljici/u ne bi mogla hranit agame s takšno... khm, hrano. Bi mi želodec obrnilo zraven.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Sr jun 29, 2011 9:23 am

Re: Muca in dopust

Za enkrat nič ne načrtujeva za dalj časa it, morda kak podaljšan vikend, a v tem času je agama lahko brez. Me pa veseli, da lahko računam na vas ;) :kiss:
In ja, mnogim se obrača kuščarja nahrant s ščurki in mokarji :P
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2315

Pridružen: To jan 11, 2011 8:45 pm

Kraj: Dravograd

Odgovor Sr jun 29, 2011 10:57 am

Re: Muca in dopust

Js ga lahko hranim, sam mi je gravš primit tiste mokarje v roko. Mi pa nebi delalo nekih težav, če bi imela agamo.
You will always be lucky if you know how to make friends with strange cats.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Sr jun 29, 2011 11:40 am

Re: Muca in dopust

Imam pinceto, jaz tudi ne primem z roko ničesar živega s čimer hranim agamo ;) Je pa tko, da je selit ne morem, ker rabi biti v terariju pod lučmi (grelna+UVB), terarij je pa težek in velik 150x50x50cm. Tko da bo nekdo, ki mu zaupam, pač prišel 1x recimo v enem tednu odsotnosti in jo nahranil. Bom še brata vprašala, če bi bilo to zanj tudi fuj :D
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3368

Pridružen: To nov 02, 2010 6:57 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr jun 29, 2011 5:04 pm

Re: Muca in dopust

zalarjeva, če se ne bo Alexx zagrebla, ti lahko tudi jaz priskočim na pomoč (samo od kdaj do kdaj)?
To err is human, but to get even? THAT is divine.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Sr jun 29, 2011 5:35 pm

Re: Muca in dopust

Alexx se je že ZAGREBLA... in se še kar grebe! :P

ps: če doma agaVe rihtam (in so še vse žive) bi pa še eno agaMo! :angel:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Sr jun 29, 2011 6:12 pm

Re: Muca in dopust

Alexx :kiss: Nič še ne planirava, mogoče konec septembra za kak teden, odvisno od mojega študija :P Itak prej sporočim in povprašam, če brat ali njegova punca ne bosta za ;) Hvala tudi tebi šiva! :kiss:
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3368

Pridružen: To nov 02, 2010 6:57 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr jun 29, 2011 6:31 pm

Re: Muca in dopust

Alexx samo vprašam, agaVe in agaMe :lol: :lol: :lol: good one :good: :D .
To err is human, but to get even? THAT is divine.

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 10

Pridružen: So jan 08, 2011 10:55 pm

Odgovor Če jul 21, 2011 5:17 pm

Re: Muca in dopust

Ima kdo izkušnje z mačjim hotelom? Jaz jih letos prvič mislim dat v hotel, ampak mi je malo težko, ker sem videla, na kako majhnem prostoru bosta 15 dni (cca. 2 kvadratna metra). Vem da je bolje jih pustiti doma in da jih nekdo obiskuje, ampak ta varianta trenutno ni mogoča. Je možno, da muce to zamerijo? Sta namreč bolj aktivne sorte.

Mer

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 9

Pridružen: Ne maj 29, 2011 11:40 pm

Odgovor Po jul 25, 2011 12:09 am

Re: Muca in dopust

Poleg čustvenega učinka na muco bi mene najbolj skrbelo to, da bi se muca česa nalezla od mačk, ki so predhodno bivale v mačjem hotelu. Lastnik lahko počisti prostor, ampak dvomim, da ga sterilizira do zadnje špranje oziroma da ga sploh sterilizira. To, da bi od kšne muce kaj prinesla na oblačilih, me skrbi tudi, ko mi pride catsitterka oskrbet muco na dom, ampak druge izbire nimam :scratch:

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 217

Pridružen: Po nov 29, 2010 2:43 pm

Odgovor Po jul 25, 2011 2:01 pm

Re: Muca in dopust

Če imaš možnost, ju naj hodi kdo hranit k tebi domov. Vsaj meni se zdi, da je to najboljša varianta za muce, ker so na domačem terenu. Sicer je najbrž lažje, ker sta dve, ampak vseeno. Nimam izkušenj s hotelom, ker je naša bila doma in jo je mama hranila. Preživela je brez problema, sem bila jaz bolj boga brez nje, kot ona brez mene :)
Če ni druge možnosti ju pa daj v hotel, pa prej se pozanimaj kako čistijo prostore, če jih razkužujejo ali kar je pač potrebno za ubijanje škodljivih bacilov.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Po jul 25, 2011 2:38 pm

Re: Muca in dopust

Ursika, mačji hoteli se precej razlikujejo... če nimaš variante, da ostaneta doma, bo pač "moral" biti tudi hotel OK, samo dobro ga preveri prej.
Seveda, da mačke zamerijo... ampak (načeloma) potem tudi odmerijo. ;)

(bi ti ponudila varstvo, a žal ne morem biti 15 dni brez spalnice) :blush:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Mačke

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 18 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.