V središču

Muca kaka izven wc-ja


Zdravje, nega, vzgoja, hrana, oprema

Moderatorji: andreja, renata

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3216

Pridružen: Pe jun 10, 2011 7:43 am

Odgovor Po sep 09, 2013 11:25 am

Re: Muca kaka izven wc-ja

Sicer sem to že nekje pisala ampak bom še enkrat. Pri naši muci se je tudi kar naenkrat pojavilo, da se je pokakala zraven wc-ja prej pa nikoli nikamor drugam kot v wc. No, nazadnje nam je veterinar povedal, da je to zato ker sem bila jaz en mesec odsotna in je bila užaljena (ko sem prišla me je ignorirala) in da se morm zdj zelo veliko z njo ukvarjat in se je malo priliznit. :D Res se je potem zadeva prav hitro nehala in tudi se ni več ponavljala tako, da tiste/tisti ki se jim to kar naenkrat pojavi malo razmislite al je bila kakšna drastična sprememba doma itd.
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 416

Pridružen: Pe sep 30, 2011 9:38 pm

Odgovor Po sep 16, 2013 12:52 pm

Re: Muca kaka izven wc-ja

No se moram pohvalit, da nismo zabeležili nobene nesreče v zadnjih dveh tednih odkar ima Marči rahlo sfrizirano rito! (hvala Trixi za friziranje :good: )

Glede WCja pa se kar ne morem odločiti...največji so vsi visoki tam okrog 46 cm, tako da glede višine težko profitiram več kot 5 cm glede na obstoječega.

Je pa kar precejšnja razlika med predlaganimi glede površine samega WCja. Koliko ta površina res prispeva k udobju mačka pri opravljanju njegovih potreb?

Sprašujem pravzaprav zato, ker sem se nekako navadila na udobje dnevnega čiščenja zaprtega WCja brez odpiranja (odpiranje le prve stene pri obstoječem WCju), ki pa jo ima od predlaganih variant le Catit Jumbo, ki pa je po površini sicer za 7 in 10 cm daljši in širši od obstoječega. MaxiBella in XXXLwc pa imata še za 6-10 cm večje mere na vsaki stranici kot tale Catit Jumbo. Je pa verjetno res, da bi 15-20 cm povečane mere v širino in dolžino WCja pa tudi težje spravila v obstoječi prostor (ozek podolgovat WC-umivalnica). Prosim za mnenja in izkušnje. Hvala.
Prejšnja

Vrni se na Mačke

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 63 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.