Praskalnik


Zdravje, nega, vzgoja, hrana, oprema

Moderatorji: andreja, renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Pe nov 05, 2010 8:41 pm

Re: Praskalnik

Tale je prišel okoli 80 € s poštnino vred
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Pe nov 05, 2010 8:49 pm

Re: Praskalnik

Aja? Uuu, potem se bolj tja preusmerim ;) Prejle sem ravno videla enega lepega, minuto do konca licitacij, samo moram prej malo bolj naštudirat :)
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Pe nov 05, 2010 8:51 pm

Re: Praskalnik

Jap ;)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6229

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor So nov 06, 2010 11:10 am

Re: Praskalnik

*****.com je nad 50€ preverjeno brez poštnine, dostavijo pa večinoma prej kot v enem tednu.
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2600

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:07 pm

Odgovor So nov 06, 2010 11:36 am

Re: Praskalnik

Prri različnih *****.de/com/it/fr se precej razlikujejo cene, v posameznih artiklih pa tudi ponudba. Tisto super duper stranišče, ki ga že dva tedna gledam, prodajajo samo v nemškem, pri ostalih zooplusih pa ne. Jaz ostajam pri Nemcih, pa poštnina gor ali pa dol. :)

Za praskalnike je pa ebay.de zakon. Pa še bolj je zabavno :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6229

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor So nov 06, 2010 11:44 am

Re: Praskalnik

Drži, cene in ponudba se razlikujejo, zato se splača preverit, kje te pride najbolj ugodno.
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1032

Pridružen: So sep 11, 2010 8:05 pm

Kraj: Celje

Odgovor Ne nov 07, 2010 6:09 pm

Re: Praskalnik

Najlepša hvala za tele linke, sem se že sprijaznila da bom dala pol plače za praskalnik, zdej sem pa tule našla enakega kot v trgovini, za tretjino cene :clap:
El gato, sólo el gato apareció completo y orgulloso: nació completamente terminado, camina solo y sabe lo que quiere.
Pablo Neruda

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 27

Pridružen: Po sep 20, 2010 7:29 pm

Odgovor To nov 09, 2010 7:07 pm

Re: Praskalnik

Na ***** je sigurno brez poštnine nad 50 eur, jaz sem ga včeraj naročila in ga čakam te dni. Cenejše dobiš na amazon.de, vendar niso vsi dobavljivi. Kupila sem ga tudi že na jago24, veliko drevo, super, poštnina je bila 12 eur. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Sr nov 10, 2010 8:56 am

Re: Praskalnik

žuža je napisal/-a:Na ***** je sigurno brez poštnine nad 50 eur, jaz sem ga včeraj naročila in ga čakam te dni. Cenejše dobiš na amazon.de, vendar niso vsi dobavljivi. Kupila sem ga tudi že na jago24, veliko drevo, super, poštnina je bila 12 eur. :)

Je to za *****.de?
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Sr nov 10, 2010 10:15 am

Re: Praskalnik

Jaz sem pa tole kupila za 62,50€ na nemškem ebayu na licitacijah. Jako zabavno glede na to, da znam v nemščini povedat ih libe dih :lol: ...

Slika
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6229

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Sr nov 10, 2010 10:17 am

Re: Praskalnik

zalarjeva je napisal/-a:
žuža je napisal/-a:Na ***** je sigurno brez poštnine nad 50 eur, jaz sem ga včeraj naročila in ga čakam te dni. Cenejše dobiš na amazon.de, vendar niso vsi dobavljivi. Kupila sem ga tudi že na jago24, veliko drevo, super, poštnina je bila 12 eur. :)

Je to za *****.de?

ne, saj smo že n-krat napisali. *****.de ima 5 al 6 € poštnine, *****.com pa 0. ;)
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 26

Pridružen: Ne sep 12, 2010 12:51 pm

Odgovor Sr nov 10, 2010 10:42 am

Re: Praskalnik

Wow, Knedl, super kupčija!!! Točno nekaj takšnega sama iščem za moji dve mačkonki. Mora imeti obvezno 2 hiši, da ne bo borbe :D
Je v planu nakup enega super velikega drevesa-praskalnika v januarju (zapozneli Božiček :blush: ), najprej moram pa še dragega prepričat, da to res rabimo in najti prostor v stanovanju :lol:
Ni navadnih mačk.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Sr nov 10, 2010 11:01 am

Re: Praskalnik

Jaz se bom z umestitvijo v prostor ukvarjala ko ga dobim. Prepričat mojo polovico z denarnico pa ni bil tak problem :mocking:. Bom sporočila kako se obnese ko ga dobim. Upam, da začetek drugega tedna.
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 99

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:28 pm

Kraj: MARIBOR

Odgovor Sr nov 10, 2010 3:25 pm

Re: Praskalnik

[quote="knedl"] Jako zabavno glede na to, da znam v nemščini povedat ih libe dih :lol: ...

:girltruce: :lol: :lol: " sem tudi jaz s takim močnim znanjem nemškega jezika :lol: :lol: upam, da ti ne bodo zraven poslali še kakšnega dedca :truce:
Ko jih vidim, pobožam, pozabim na ostale skrbi...
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16508

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Sr nov 10, 2010 3:43 pm

Re: Praskalnik

MAMA MIA je napisal/-a:upam, da ti ne bodo zraven poslali še kakšnega dedca :truce:


...in, če bodo in, če bo uporaben, sporoči :lol: :lol:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Sr nov 10, 2010 5:43 pm

Re: Praskalnik

:lol: :lol: sam da moj tega ne vidi :devil: . ga itak ne zamenjam za nč, ker mi po meri naredi vse kar si zmislim. gipsy lohka potrdi :good: .
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 26

Pridružen: Ne sep 12, 2010 12:51 pm

Odgovor Če nov 11, 2010 4:11 pm

Re: Praskalnik

knedl je napisal/-a::lol: :lol: sam da moj tega ne vidi :devil: . ga itak ne zamenjam za nč, ker mi po meri naredi vse kar si zmislim.


Knedl, še vedno lahko tega uporabi kot model, ti naredi novega, tega pa jaz odkupim :lol:
Ni navadnih mačk.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16184

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe nov 12, 2010 12:36 pm

Re: Praskalnik

Jaz se bom z umestitvijo v prostor ukvarjala ko ga dobim.

Se mi zdi, da ko namestiš to drevo, se bosta morala vidva hudičevo stisnit. :D

sam da moj tega ne vidi . ga itak ne zamenjam za nč, ker mi po meri naredi vse kar si zmislim. gipsy lohka potrdi


Absolutno drži. Dela, pa še tiho je, ko babše vleče v stanovanje vse mogoče. Med drugim mačka, ki funkcionira kot kakšna Demolition group. :rolleyes:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Pe nov 12, 2010 1:11 pm

Re: Praskalnik

:lol: :lol: :lol:
sva lih kar debatirala kam ga bom postavila. trenutno spremljam moj paket preko ups-a. očitno ga bom dubla v ponedelk :negative: . moj seveda ni pozabil povedat da se jst bolj veselim tega plezala kukr naši mački :dash: ...
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Pe nov 12, 2010 2:05 pm

Re: Praskalnik

knedl je napisal/-a:moj seveda ni pozabil povedat da se jst bolj veselim tega plezala kukr naši mački :dash: ...

Ja.... ITAK!!!! :lol:

Knedl, a je to cena že s poštnino?!? :scratch:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Mačke

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.