V središču

Daj si duška


Moderator: andreja

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Pe maj 08, 2015 10:43 pm

Re: Daj si duška

Gnusno.... na Danskem so psa ubili zato ker je bil "napačne" pasme, čeprav ni nikoli naredil čisto NIČ agresivnega... in njegov lastnik je naredil samomor... :O :mad:
http://www.examiner.com/article/man-ends-his-own-life-after-police-confiscate-his-dog
http://3milliondogs.com/news/man-commits-suicide-after-pit-bbullull-put-down-for-being-the-wrong-breed

Počivajta v miru, najboljša prijatelja... :'(

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor So maj 09, 2015 3:54 am

Re: Daj si duška

V ameriki je tega ogromno. Se lastniki psov pogosto preselijo v bolj tolerantne "states" da bi resili svoje ljubljence (zaonodaja je tam lokalna).
Je res zalostno da tako dalec prihajamo tudi v evropi. Me je strah da je taka zakonodaja tudi v Sloveniji, kolikor se vse zgodbe napadov napihujejo zadnja leta.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Ne maj 10, 2015 1:40 pm

Re: Daj si duška

dusko, sej vem da mam okrog sebe precej neandertalcev, ampak a mi morjo res zanalasc njihovo macjo neandrtalskost pod nos tiscat? A res ne vejo de mi bo enkrat sam film pocu pa bojo dobil inspekcijo na dom? Neandertalci od sodelavk.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Ne maj 10, 2015 9:19 pm

Re: Daj si duška

Duško, danes ni bil dober dan. :girlsad:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2906

Pridružen: Če sep 26, 2013 8:48 pm

Kraj: Kranj - Tržič

Odgovor Po maj 11, 2015 4:31 am

Re: Daj si duška

Ne, včeraj res ni bil dober dan, se strinjam :(

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 715

Pridružen: So jun 21, 2014 7:28 am

Kraj: Celje

Odgovor Po maj 11, 2015 6:09 am

Re: Daj si duška

Včeraj je bil za en k*** dan, ki se bo pa še vlekel in vlekel. Dokler se ne pobijemo. Druge opcije ni :dash:
Qui comando io :)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To maj 12, 2015 8:44 am

Re: Daj si duška

:girltruce: mobi pozabila doma, se slišimo popoldan, če bi mi že kdo rad povedal kaj lepega. ;) :bye:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2027

Pridružen: Po feb 13, 2012 9:05 pm

Kraj: Koper

Odgovor To maj 12, 2015 9:21 am

Re: Daj si duška

Moji trije zlati preživeli muci, na tem mestu bi se vam želela iskreno opravičiti za moj nehumani odnos do vas. Ravnokar mi je bilo namreč pojasnjeno, da ste zaradi notranjega bivanja zafrustrirani, prikrajšani svobode, predvsem pa da vam je onemogočeno izražanje svojih nagonov. Kaj slednje pomeni, nisem uspela izvedeti, mora pa biti nekaj hudega, ker mi je vzelo sapo in vi dobro veste, da se meni to ne zgodi ravno pogosto.
:bad: .
Your Cat: Simple New Secrets to a Longer, Stronger Life
by Elizabeth M. Hodgkins

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2906

Pridružen: Če sep 26, 2013 8:48 pm

Kraj: Kranj - Tržič

Odgovor To maj 12, 2015 9:25 am

Re: Daj si duška

Ja, ne morejo več mišk (živih) in ptičkov (živih) lovit, se z njimi igrat in jih po igri odvreč, ne morejo se več gonit okrog ... to so vse njihovi nagoni. In ja, mi, ki zagovarjamo notranje življenje muc, smo grozni ljudje. A ni to fajn :D

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor To maj 12, 2015 9:27 am

Re: Daj si duška

moji tudi podobno trpijo. mi je bilo tudi ze razlozeno da je notranje bivanje na toplem mehkem kavcu s posodico polno hrane in suznji ki te strezejo primerljivo z zaporom.

Morda pa res. Se nikoli bla v zaporu. Oprostite moji macji arestanti, kersem vam uspela ubit celo voljo do zivljenja, lova misi, zeljo po svobodnem tekanju cez ceste, in dregetanju na mrazu. Res mi je zal.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1180

Pridružen: Če jun 21, 2012 2:18 pm

Odgovor To maj 12, 2015 9:29 am

Re: Daj si duška

Ej, Duško ... a me lahko LEPO PROSIM ljudje danes nehajo zaj***??? OK, to, da se moram občasno ukvarjat s statistiko in podatki še nekako razumem, čeprav mi ostalo delo pri ušesih ven gleda. Ampak zakaj so se danes vsi, ki kaj hočejo od mene, odločili, da se bodo šli igrico "Koliko malo informacij ti lahko dam, preden popeniš"?

In tako sem jezna, da se zatipkam pri vsaki drugi besedi. Potem moram pa še za sabo popravljat! AAAAAAAAA!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2238

Pridružen: Če jan 19, 2012 11:35 am

Odgovor To maj 12, 2015 9:32 am

Re: Daj si duška

Tisti, ki so ti to pojasnjevali so samo želeli preslikati svoje počutje na nič hudega sluteče mačje riti. :fool:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2027

Pridružen: Po feb 13, 2012 9:05 pm

Kraj: Koper

Odgovor To maj 12, 2015 9:37 am

Re: Daj si duška

Prizadelo me je zato, ker je to prišlo iz ust osebe, ki me zelo dobro pozna, ki ve, da je za moje beštje poskrbljeno bolje kot zame, ki je "kazala" ogromno sočutja, ko sva se s Sinijem borila do zadnjega diha, torej od osebe, ki bi morala malo bolj štekati, s kom govori. Ful, ful me je prizadelo.
Your Cat: Simple New Secrets to a Longer, Stronger Life
by Elizabeth M. Hodgkins
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2238

Pridružen: Če jan 19, 2012 11:35 am

Odgovor To maj 12, 2015 9:51 am

Re: Daj si duška

moksa sedaj vsaj veš s kakšno osebo imaš opravka. Ne morejo v neskončno nosit maske, slej ko prej pade. Tako da je vse za nekaj dobro. ;) Drži se :praising:

Coprnica Zofka - globok vdih in dooolg izdih. Vse bo ok. :praising:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor To maj 12, 2015 9:58 am

Re: Daj si duška

Moksa :praising: ...te še predobro razumem :S

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2906

Pridružen: Če sep 26, 2013 8:48 pm

Kraj: Kranj - Tržič

Odgovor To maj 12, 2015 10:02 am

Re: Daj si duška

Ja, Moksa, to pa totalno razumem. Ni prijetno, res ne.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor To maj 12, 2015 10:49 am

Re: Daj si duška

ah Moksa, razumem te tudi jaz.... :praising:
Jaz poslušam podobne, samo res nehotene provokacije od moje lastne mami. Ji pa oprostim, ker je res že zelo stara in ne prakticira tega, kar mi govori oz. očita, v živo na kakšnih svojih mačkih. Sem raje vesela, da se ji super fajn zdi, da smo poštimali eno lokacijo, da njena sestra (mački so od sosedov od te sestre, da ne bo pomote) ne bo futrala še dodatnih 20 mačkov k obstoječim 8.
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 526

Pridružen: To jan 28, 2014 1:59 pm

Odgovor To maj 12, 2015 10:57 am

Re: Daj si duška

Kaj takega pa še ne! :fool: Da moraš odjaviti brezplačno naročnino, ker drugače ti jo zaračunajo. :fool:

Živ primer za to je T-2. Na TV-snemalniku imam napisano: "Trenutno vam je na voljo 50 GB prostora. 50 GB je za vas na voljo brezplačno, zato znaša mesečna naročnina 0,00 €. Na računu pa je vseeno zaračunano 4 €. To je možno samo v naši ljubi domovini. :bad: :bad: :bad: :bad: :bad:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2906

Pridružen: Če sep 26, 2013 8:48 pm

Kraj: Kranj - Tržič

Odgovor To maj 12, 2015 1:19 pm

Re: Daj si duška

Od desetih dopoldan kličem na polikliniko v Ljubljano, nobenega odziva. Ali je zasedeno ali pa zvoni v prazno in se nihče ne oglasi ... a nihče tam ne dela v sprejemni pisarni? Mislim, ja, okej, razumem, da imajo še drugo delo, ne samo sprejemanje telefonov, ampak hudiča ... v štirih urah se niso uspeli oglasit ... :truce: :dash: :truce:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor To maj 12, 2015 1:22 pm

Re: Daj si duška

olgap a ni bilo nekaj podobnega z RTV prispevkom, če nisi uporabljal tv si moral prav posebi odjavit.
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Zabava, čvekanje, šale

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 40 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.