V središču

duševna hrana ali zakaj sem srečna


Moderator: andreja

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16500

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor So dec 10, 2011 2:22 pm

Re: duševna hrana ali zakaj sem srečna

Srečna sem, ko preberem, kakšno veselje so nebodigatreba mačje tačke prinesle v svoje nove domove in v srca posvojiteljev. Pa od tovrstne sreče me večkrat tudi kaka alergija zadane ;)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor So dec 10, 2011 8:39 pm

Re: duševna hrana ali zakaj sem srečna

Danes sem pa srečna, ker moji Miši končno začenjajo akne izginjati in po obrazu čedalje manj spominja na
dimnikarsko muco :yahoo: (zdaj pa že lahko rečem hvala, anede ;) :kiss: ), pa ker mi je končno po velikih mukah uspelo ukiniti Facebook račun :yahoo:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor So dec 10, 2011 8:48 pm

Re: duševna hrana ali zakaj sem srečna

:clap: Super! :good: :kiss:

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 917

Pridružen: Sr okt 27, 2010 7:12 pm

Odgovor So dec 10, 2011 9:52 pm

Re: duševna hrana ali zakaj sem srečna

slavica je napisal/-a: pa ker mi je končno po velikih mukah uspelo ukiniti Facebook račun :yahoo:


:O :O Jaz pa ti tam pišem ZS! :P
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6220

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Ne dec 11, 2011 2:00 pm

Re: duševna hrana ali zakaj sem srečna

Srečna sem, da živim v svoji sanjski hiški (no, pa da si lahko privoščim kredit zanjo tudi). Sploh pa sem vesela, ko vse fejst pospravim, da je še lepše. <3
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Ne dec 11, 2011 2:23 pm

Re: duševna hrana ali zakaj sem srečna

Leia je napisal/-a:Srecna sem, ker imajo vsi "moji" super domove, in srecna sem, da imam moznost pri tem pomagat <3


Tudi mene, kjub vsemu kar zraven prinese, to neizmerno osrečuje :girlblush: :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6220

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Po dec 12, 2011 11:01 pm

Re: duševna hrana ali zakaj sem srečna

Težko ubesedim, ampak lahko pa vsaj probam. Srečna sem, ker občutim popoln mir in brezmejno zaupanje, da ne glede na to, kaj mi bo prihodnost prinesla, bo točno to, kar bo zame najboljše.
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Po dec 12, 2011 11:51 pm

Re: duševna hrana ali zakaj sem srečna

Kok lepo. :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2001

Pridružen: Pe sep 10, 2010 6:20 pm

Odgovor To dec 13, 2011 9:10 pm

Re: duševna hrana ali zakaj sem srečna

Prebrala knjigo Tusedays with Morrie(Mitch Albom) Četrtki z Morrijem v prevodu.
Sploh nevem kako bi človek opisal, če bi rekla da je to ko drugo sveto pismo bi lagala, ker itak so redki ljudje, ki sveto pismo zastopijo. V tej knigici so pa te modrosti povedane, razložene, izpostavljene na tak človeški realen način. Prva knjiga pri kateri se mi je zgodilo, da sem zadnji dve poglavji brala skoz niagarske slabove solz. Res čist ganjena.

Srečna sem, ker je ta knjiga prišla v moje roke, čeprav so njene platnice nič kaj zanimivo rjave, se za njimi skriva zgodba, ki bi jo moral prebrati vsak.
Dogs have owners, cats have staff

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1079

Pridružen: Pe sep 10, 2010 5:59 pm

Odgovor So dec 17, 2011 5:07 pm

Re: duševna hrana ali zakaj sem srečna

Par dni se zbujam srečna, ker sem končno prejela odgovor, ki mi je po dolgem času negotovosti vsaj malo novega upanja prinesel in srečna sem, ker sem v tem tednu spoznala dva krasna človeka, saj danes redko naletimo na Človeka. Včeraj je dohtarca Lisi uspešno spraznila zamašeni žlezi in nima tumorja kakor sem se zelo bala. Danes sem dobila povabilo na Božično večerjo k sinu, končno mi enkrat ne bo treba na Božič garat in bom v družbi ljubljenih družinskih članov spočita. Morda letos za spremembo nobeden od najinih otrok ne bo jokal zaradi nesrečnih ljubezni, kajti očitno se ravno ob Božiču stvari razčiščujejo in se spet postavijo na pravo mesto. Srečna sem, ker mož enkrat za spremembo ne nerga in ne trosi slabe energije name, srečna sem, ker so naše živali zdrave, vesele, polne energije, bolj, ko so živahne bolj mene zmatrajo in takšna prijetna utrujenost je pri meni vedno zaželjena.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16130

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor So dec 17, 2011 9:12 pm

Re: duševna hrana ali zakaj sem srečna

Te ne poznam, Patricija, ampak ti zelo privoščim vse to, kar se ti je dobrega zgodilo. :good: Res lepo, sploh pa povabilo :) Meni se ni zadnje čase zgodilo nič posebnega, pa se vseeno dobro počutim v svoji koži. Z leti človek postane bolj umirjen, ne pričakuje ne vem kaj. Če je je, če ni ni. Če čuti kakšno večje pomanjkanje, si pač zrihta in ne čaka na naključja, ali na neke višje sile. Čist simpl. Da mi je današnja pamet v prejšnjem telesu... :)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3216

Pridružen: Pe jun 10, 2011 7:43 am

Odgovor Ne dec 18, 2011 7:16 pm

Re: duševna hrana ali zakaj sem srečna

Zato ker sta včeraj na obisk pršli prijateljca pa njena kuža, ki je eno tako milo in prijazno pasje bitje in vedno pride do mene in jo moram potem čohat vsaj pol ure, drugače me opominja tko da se z glavo rahlo buta v mojo roko. :)

Zato, ker sem si/si bom izpolnila željo, ki jo imam že leta...pa čeprav je čist "brezvezna" in materialistična, se je pač ful veselim. Prej sem vedno rekla, ah ko bom mela več keša, ah ko bom mela več prostora...no ja, the time is now al kako, ker je življenje pač nepredvidljivo.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6220

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Ne dec 18, 2011 9:26 pm

Re: duševna hrana ali zakaj sem srečna

Ker sem mela včeri en fajn obisk, ki me je spravil v dobro voljo.
Pa zato, ker če se že moram bolna valjat po kavču, to vsaj počnem skupaj z mojimi ljubimi mucami. <3
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1032

Pridružen: So sep 11, 2010 8:05 pm

Kraj: Celje

Odgovor To dec 20, 2011 10:54 am

Re: duševna hrana ali zakaj sem srečna

Srečna se ker se prav nikoli zjutraj ne zbudim sama, ampak je vedno v bližini kateri od mojih kosmatincev. Srečna sem, ker imam naj naj prijatelje, in ker je letos prvi božič, da sva z mojim na svojem :) .
El gato, sólo el gato apareció completo y orgulloso: nació completamente terminado, camina solo y sabe lo que quiere.
Pablo Neruda
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor To dec 20, 2011 12:09 pm

Re: duševna hrana ali zakaj sem srečna

Moj bo pa drugi božič z mojim na svojem, sva se lansko leto točno 24.12.2010 preselila :clap: Kam je šlo to leto :O Je bilo leto z vzponi in padci, ampak sem srečna. Imava en drugega, 4 kosmatince in agamo, ki naju razveseljujejo :kiss: In zelooo srečna sem, ker so moji bivši začasniki v tako super domovih in se redno javljajo :kiss:
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16500

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Če dec 22, 2011 2:15 pm

Re: duševna hrana ali zakaj sem srečna

Srečna sem, ker vas poznam, drage moje punce :kiss:

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 917

Pridružen: Sr okt 27, 2010 7:12 pm

Odgovor Če dec 22, 2011 5:37 pm

Re: duševna hrana ali zakaj sem srečna

Cats je napisal/-a:Srečna sem, ker vas poznam, drage moje punce :kiss:


:kiss: veš kaj teta cats, tudi jaz.... in zdaj si mi polepšala preostanek večera :* <3

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor Če dec 22, 2011 6:47 pm

Re: duševna hrana ali zakaj sem srečna

tudi meni :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6220

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Pe dec 23, 2011 3:44 pm

Re: duševna hrana ali zakaj sem srečna

Razveselila sem se, ko sem izvedela, da moj antibiotik nima interakcije z alkoholom. Sej se ga ne mislim nabutat, ampak to vsaj pomeni, da si bom lahko drugi teden kakšen večer vsaj enega kuhančka privoščila na štantih v Centru.
Sej vem, plehko, ampak v sili še hudič muhe žre. :blush:
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 319

Pridružen: So okt 30, 2010 5:33 pm

Odgovor Pe dec 23, 2011 4:24 pm

Re: duševna hrana ali zakaj sem srečna

Nč plehko, nč... 8) Ne gre za količino, ampak zato, da lahko, ko/če ti paše. Ko opravimo družinsko-družabne obveznosti, je pa buteljčič na vrsti. :D
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Zabava, čvekanje, šale

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 35 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.