V središču

Gledamo


Moderator: andreja

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2600

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:07 pm

Odgovor So mar 26, 2011 12:16 am

Re: Gledamo

Pozabila :fool:
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 131

Pridružen: So sep 18, 2010 12:24 pm

Kraj: Petrovče

Odgovor So mar 26, 2011 9:05 am

Re: Gledamo

Serije: Grey's anatomy, Private practise, House, Ugly Betty, Desperate Housewives, Samantha who

pa seveda še: Dog whisperer, Pitbulls and parolees, How it's made

Od filmov pa sem v zadnjem času pogledala Black Swan :good: , Old dogs, Secretariat :good: , The kings speech :good: , The tourist, The social network,
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 131

Pridružen: So sep 18, 2010 12:24 pm

Kraj: Petrovče

Odgovor So mar 26, 2011 9:14 am

Re: Gledamo

Aja :dash:
pa še filmi, ki so mi ostali v spominu (slabih filmov se itak ne spomnim)

Little big solder, The house of flying daggers, 300, Shutter island, Celda, 22 Bullets, RED, Orphan,...
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 469

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:03 pm

Odgovor Po mar 28, 2011 9:30 pm

Re: Gledamo

Odkar sem mama sploh ne prenesem nobenih nasilnih prizorov. Še kriminalk ne, da ne govorim o kakšnih grozljivkah (ok, teh že prej nisem marala). Ne morem gledati vojnih filmov, ker se potem še kakšen teden psihično ne poberem, ne maram mafijskih filmov, ker so mi čisto preveč kruti... komaj sem se spravila gledat Črnega laboda, po kakšnem tednu psihičnih priprav (in mi je bil zelo všeč). Sem en tak ekstra softič, kar se filmov in tv-ja tiče. :rolleyes:
Rada gledam Housa, to je še največ drame, kar jo prenesem. :D Sicer sem pa sucker za (dobre) romantične komedije, npr. High Fidelity, Wild Target (hm, tole pravzaprav ni ravno romantična komedija...) z vedno odlično Emily Blunt, in za BBC-jeve miniserije po klasičnih knjižnih predlogah (npr. Emma, Pride and prejudice, Jane Eyre, North and South, Sense and Sensibility ... Da ne govorim o tem, da so v vseh naštetih igralci res super :good: ). Toplo priporočam.
"You can't help that. We're all mad here." - The Cheshire Cat from Alice in Wonderland
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 971

Pridružen: Ne okt 24, 2010 11:19 am

Odgovor Če apr 07, 2011 11:40 am

Re: Gledamo

Zelo rada gledam oddajo na Tv3 Riba na Oko :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2315

Pridružen: To jan 11, 2011 8:45 pm

Kraj: Dravograd

Odgovor Ne apr 10, 2011 10:05 am

Re: Gledamo

Ali je včeraj ali predvčerajšnjem(ne vem točno kdaj) katera gledala nevidni jezdec? Meni se zdi fajni film.
You will always be lucky if you know how to make friends with strange cats.
Uporabniški avatar

admin
admin

Prispevkov: 2129

Pridružen: So avg 14, 2010 11:14 pm

Kraj: Maribor

Odgovor Ne apr 10, 2011 10:47 am

Re: Gledamo

TV: Rookie Blue (Novinci), Lie To Me (Laži mi), Covert Affairs (Prikrite zadeve), Being Erica (Biti Erika), The Good Wife (Dobra žena), True Blood (Prava kri), The Vampire Diaries (Vampirski dnevniki), Chuck, Psych (Zvit in prebrisan), Glee, Burn Notice (Vohun v nemilosti), Grey's Anatomy (Talenti v belem) :) Btw. se še komu zdi, da so eni prevodi čist smešni? :fool:

Filme gledam redko, ponavadi imam obdobja, ko ne morem spat in takrat pač gledam filme. Ponavadi take res zanič, da lahko zaspim, tu in tam mi pa celo uspe kakšnega zares dobrega pogledat :D

Tale nevidni jezdec mi je bil pa kar nekaj. Sem ga ful hotela gledat (to pri meni zgleda prbl. tako, da imam tv prižgan in zraven delam na računalniku ;)), ker igra Cage, ampak sem pri slabi polovici odnehala (ie. ugasnila tv).
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2315

Pridružen: To jan 11, 2011 8:45 pm

Kraj: Dravograd

Odgovor Ne apr 10, 2011 10:57 am

Re: Gledamo

Ja, prevodi so :bad:

Jaz imam Nevidnega jezdeca oz. Ghost rider (odličen prevod ! :dash: ) na računalniku 8)
You will always be lucky if you know how to make friends with strange cats.
Uporabniški avatar

admin
admin

Prispevkov: 2129

Pridružen: So avg 14, 2010 11:14 pm

Kraj: Maribor

Odgovor Ne apr 10, 2011 11:01 am

Re: Gledamo

Meni je bil čist premalo zanimiv, da bi bil vreden računalnika 8) Imam zaradi obsesije s tv nadaljevankami rahle prostorske težave in moram bit že nekaj časa zbirčna kaj shranim in kaj ne :D

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Po maj 09, 2011 7:13 pm

Re: Gledamo

Začela gledat The Killing. :good: Je prav tečno vsak teden čakat na epizodo. :rolleyes:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Po maj 09, 2011 7:53 pm

Re: Gledamo

Jaz pa Modern family po nasvetu Romzy in Snaky :) Full smešna nanizanka :D
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor To maj 10, 2011 6:56 am

Re: Gledamo

moje nadaljevanke se pa končujejo počas. bliža pa se true blood pa mogoče warehouse 13 tud. vsej neki za čez poletje.
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6220

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor To maj 10, 2011 10:25 am

Re: Gledamo

fringe je končal. :blush:
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor To maj 10, 2011 10:56 am

Re: Gledamo

Jaz pa že celo sezono ne gledam prav nobene od svojih serij (Family Guy, SG: Destiny - to itak ukinjajo :girlcry: in Desperate Housewives - evo, te še moj dragi gleda z mano :P ), da bom imela kaj početi čez poletje :lol:

Zdaj sem pa pri zadnji sezoni Voyagerja ... Potem pa najbrž spet k Jean-Lucu :girlblush:
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2001

Pridružen: Pe sep 10, 2010 6:20 pm

Odgovor To maj 10, 2011 3:21 pm

Re: Gledamo

Jst sm pa bolj za risanke :P Tangled je super, bila sem pa tudi navdušena nad sinhronizirano verzijo How To Train Your Dragon :)
Tron Legacy za ZF ljubitelje, Other sister Boylen je tudi fajn pa seveda Godfather
napišem še kaj ko se spomnem
Dogs have owners, cats have staff
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2315

Pridružen: To jan 11, 2011 8:45 pm

Kraj: Dravograd

Odgovor To maj 10, 2011 7:57 pm

Re: Gledamo

Jaz zeloo raa gledam Desperate Housewives...... :girlblush:

Meni je pa zelo tečno, keer morem 1 teden čakat na epizodo pa to, da moja mama ne zna tok dober angleško in rabi podnapise, če ne pa noče gledat z mano :truce:
You will always be lucky if you know how to make friends with strange cats.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2315

Pridružen: To jan 11, 2011 8:45 pm

Kraj: Dravograd

Odgovor Sr maj 11, 2011 6:28 pm

Re: Gledamo

Zaradi Desperate Housewives sem si tudi dala ime MarryAlice. :girlblush:

Tiste, ki gledate verjetno veste katera je to... Od Paula Younga umrla žena.
You will always be lucky if you know how to make friends with strange cats.
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 455

Pridružen: So sep 11, 2010 9:29 am

Kraj: večinoma Ljubljana

Odgovor Sr maj 11, 2011 6:49 pm

Re: Gledamo

Huh, za vse, ki imate radi realityje (jaz nisem fan tudi od daleč ne) priporpčam Face Off. Ne film, ampak "serijo" ... nihče nič ne joka, zelo malo drame je ... so pa ql tekmovanja za izbor najboljšega "maskerja" najbrž po naše? Special effects artista. Delajo veliko, naredijo ql stvari, pa še navijaš lahko za svojega najljubšega ;)


Mi po novem gledamo serijo Game of thrones, pa serijo Borgias (o družini Borgia, "zgodovinska", znane face), pa ravnokar so (vsaj za to sezono) zaključili Being Human (UK) se je pa spet začel Dr. Who, moj dragi me poskuša navdušiti nad Breakout Kings, Misfits so bili tudi fajn :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Pe maj 13, 2011 12:36 pm

Re: Gledamo

jest sm se tud čist zalubla v how to train your dragon. in veste kva še? glavni zmajčk prsežem da zgleda tko k moj mačji zmajčk. isti tak mal neumn pogled, učke nagajive, ma res k da bi mojga mulca gledala <3 . da vam ga pokažm če ga ne poznaste še :)

Slika
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2001

Pridružen: Pe sep 10, 2010 6:20 pm

Odgovor Pe maj 13, 2011 6:36 pm

Re: Gledamo

Tegale mojstra ku sta dvojček pa dvojčica pri how to train your dragon en moj kolega sinhronizira in mi je potem še sploh ušeč zadeva 8)
Dogs have owners, cats have staff
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Zabava, čvekanje, šale

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 36 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.