V središču

Daj si duška, 2. del


Moderator: andreja

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor To mar 31, 2020 7:26 pm

Re: Daj si duška, 2. del

A ne?

Mene je danes čist iz tira vrglo jamranje o tem, kam bi se šlo to poletje na morje, ker da se nič ne da rezervirat. :fool:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2027

Pridružen: Po feb 13, 2012 9:05 pm

Kraj: Koper

Odgovor To mar 31, 2020 7:38 pm

Re: Daj si duška, 2. del

V Koper naj pridejo. Prosi jih, naj javijo datum, uro in na katero plažo se pridejo cvret, da jim pripravimo ustrezno dobrodošlico :threaten:
Your Cat: Simple New Secrets to a Longer, Stronger Life
by Elizabeth M. Hodgkins
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6219

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Sr apr 01, 2020 11:49 am

Re: Daj si duška, 2. del

Hura, Poldi oddan na kliniki. Adios cojones!

Slika
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Sr apr 01, 2020 12:36 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Juhuhu bravo!

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 180

Pridružen: Sr maj 21, 2014 6:45 am

Odgovor Pe apr 10, 2020 10:18 am

Re: Daj si duška, 2. del

Ne morem več zadrževati jeze.Corona se je zažrla v vse pore mojega življenja.Poslušam govorce koliko napak je naredila "stara" vlada in da so nas oni s svojimi ukrepi rešili apokalipse.NIJZ opozarja,da nepravilna uporaba rokavic in mask napravi več škode kot koristi,a oni nimajo pojma. Pridno nosim rokavice in masko,da lahko pridem v trgovino ali lekarno.Včeraj pa izvem od iste govornice,ki je zagovarjala rokavice,da so rokavice kužne in je bolje brez njih.Sedaj pa bi se morala legitimirat ,če bi želela v trgovino.Ne bom se.Postala bom noseča,saj se njim ni treba legitimirat in dokazovat nosečnosti(da ne bo pomote-pri mojih letih bi bila nosečnost svetovni fenomen).Vsi ,ki mislijo s svojo glavo,jih je treba kompromitirat,politika se vmešava v stroko,zaradi strahu so ljudje pokorni.Vse skupaj je en velik :bad: :bad: :bad: Zagovarjam Ostani doma in pravilno uporabo zaščitnih sredstev ostalo pa vse po zdravi pameti.Ostanite mi vsi zdravi.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe apr 10, 2020 11:29 am

Re: Daj si duška, 2. del

Podpišem. :good: Jaz bom pa postala invalid - potrjen psihopat, pol naj pa kar zahtevajo osebno. :crazy:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2027

Pridružen: Po feb 13, 2012 9:05 pm

Kraj: Koper

Odgovor Pe apr 10, 2020 6:37 pm

Re: Daj si duška, 2. del

sapra, ne bit poklapana, verjetno bomo kmalu vsi dobili aplikacije za sledenje in se ne boš več rabila legitimirat (...).
Meni so pa sicer v vsej tej mineštri najbolj všeč "tiskovne konference" jeklenega kacota, ki to sploh niso. Tko, sign of the times.
Your Cat: Simple New Secrets to a Longer, Stronger Life
by Elizabeth M. Hodgkins

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor So apr 11, 2020 7:46 am

Re: Daj si duška, 2. del

:( Pri Eurojackpotu pa verjetno kar računalniško kombinirajo, kdaj bodo izžrebane številke za glavni dobitek.
Včeraj: 2, 7, 8, 43, 50 ter 2 in 3. Že v drugo ni nihče dobil maksimalnega dobitka. Verjetno je premalo vplačil, pa zavlačujejo. :rolleyes:
Jaz imam pa že nekaj časa odličen plan, kam z vsemi (dobljenimi) Eurojackpot eurčki. :good: :angel:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1032

Pridružen: So sep 11, 2010 8:05 pm

Kraj: Celje

Odgovor Ne apr 12, 2020 10:26 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Meni se bo zmešalo od šolanja na domu. To, da starejšega otroka pripravim do dela medtem ko kuham in/ali poskušam zamotit tamalega otroka da mu mir, je moj problem. Ampak poteg tega moram ves material, ki ga dobi iz šole, prej pregledat in popravit bedarije in šlamparije. Sama pripravit razpredelnice, ki so narisane na roko in slikane, ter zato neprimerne za tiskanje. Milijon youtube posnetkov, ko je že tako ogromno dela na računalniku, gradivo, ki ga učenec prvega razreda OŠ niti slučajno ne zna sam niti pregledat (linki sem, linki tja...). In potem skozi nalogo "prerijski psi" kar naenkrat postanejo "perzijski psi", v power point predstavitvi se različni segmenti besedila med seboj prekrivajo, uporabljen font ne dopušča črk s strešicami in so te zato drugačne velikosti. Sploh še niso vzeli vseh črk, pa mora prepisati 10 zahtevnih povedi v zvezek. Ne vem, a se samo meni to zdi malce noro? :scratch:
El gato, sólo el gato apareció completo y orgulloso: nació completamente terminado, camina solo y sabe lo que quiere.
Pablo Neruda
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po apr 13, 2020 9:47 am

Re: Daj si duška, 2. del

Pošlji tole na mail Ministrstva za šolstvo, da ne bodo mislili, kako je vse super in fajn, ali pa kakšnemu mediju, ker bodo z veseljem "pograbili".
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1032

Pridružen: So sep 11, 2010 8:05 pm

Kraj: Celje

Odgovor Pe apr 17, 2020 2:07 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Ministrstvo je sicer že dalo smernice, da se omeji in skrči snov, opozarjanja na težave je bilo pa že ogromno. Pri tej vladi je itak vse krasno in super, ne verjamem da bi kakršnakoli kritika sploh kaj dosegla. Sem svoje mnenje že "izrazla", ko sem ta teden pošiljala poročilo o delu naši učiteljici, pa tudi izpostavila napake in težave. Je pa naša šola že nasploh znana kot zelo zahtevna, v primerjavi z ostalimi je pisanja in domačih nalog precej več, tudi začnejo v prvem razredu že zelo resno. Sem precej prepričana, da so starši že kdaj komentiral vse skupaj, pa ostaja enako. Jaz sem se zdaj odločila, da se bom "skulirala" in bomo naredili kolikor bo šlo. Prvega razreda sin zato ne bo ponavljal, je bil jeseni ob vstopu v šolo že polno pismen, zdaj je na knjižni polici odkril Miki Muster stripe in je tako navdušen, da vsak dan vsaj enega sam prebere. Tudi drugje ima kvečjemu nadpovprečno veliko znanja. Pisat se mu pa ne da. Ampak odkrito povedno, v prvem razredu napisat vsak dan cca 2 strani v zvezku samo za slovenščino, je kar veliko.
Nisem človek, ki bi šel nad učitelje preko medijev. Žal je dejstvo, da so nekatere učiteljice (sploh razrednega pouka) precej nerazgledane in včasih tudi računalniško napol pismene in tega ni moč spremeniti. Tudi sama sem iz tega "foha" (sicer ne razredni pouk), delala sem na več osnovnih šolah, videla marsikaj (tudi dobrega). Sem pa vesela, da najbolj problematičnega gradiva ni delala sinova razredničarka.
El gato, sólo el gato apareció completo y orgulloso: nació completamente terminado, camina solo y sabe lo que quiere.
Pablo Neruda

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Po apr 20, 2020 7:11 am

Re: Daj si duška, 2. del

:pismo: Sem mislila, da bomo danes še moj pečen kruh jedli, pa je naša :dog: , v sodelovanju z :cat: , poskrbela, da
me je zjutraj pričakala le še prazna vrečka. :threaten:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po apr 20, 2020 7:23 am

Re: Daj si duška, 2. del

:hungry: :sarcasticsmile:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Po apr 20, 2020 9:26 am

Re: Daj si duška, 2. del

Ne futraš jih dovolj :(

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če apr 23, 2020 4:03 pm

Re: Daj si duška, 2. del

:rolling:
:dash: Ko tok v delo padeš, da kruh 2 uri pečeš. :rolleyes:
Pa nič ni zažgan. :O Kakšen bo pa za jest, še ne vem. Je pravkar iz pečice.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če apr 23, 2020 4:42 pm

Re: Daj si duška, 2. del

:) Za otroka bo sredica (hči že jo je), za mene pa skorja (obožujem, če je sveža; ta je sicer res malo pretrda). Še dobro, da nimam paradontoze. :angel: ;)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr apr 29, 2020 11:23 am

Re: Daj si duška, 2. del

:pismo: Sem zjutraj, kot običajno, zgodaj vstala, da bi bila še bolj produktivna, pa mi je dobri 2 uri šlo v maloro, ker mi računalnik ni prižgal monitorja - oba ekrana mrtva.
Sem že muce okrivila, da so se s kabli igrale/kakšnega iztaknile ali preglodale, pa končno sin ugotovi, da mi je pretvornik/napajalnik za ekrana crknil. Mu je na srečo uspelo usposobit en ekran, da sem zopet v stiku s svetom. :D , pa sprintala pogodbo za Maco ipd. Ma, vam rečem, cel hudič je bil, hujš k korona. :crazy:

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor So maj 16, 2020 7:41 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Če kdo uspe vidt :truce:

Se komu sanja kako pridt v LJ do Zofran tablet? Dežurni vet danes ni imel in nam ostane čakanje do ponedeljka in pregled pri MH vetkah.

Dobili smo Nexium zrnca za raztopino in neka navodila bolj tako... Ima kdo izkušnje s tem?


Lahko tudi na ZS, hvala!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor So maj 16, 2020 9:43 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Na Veterini MH so na zalogi. Je nujno prej kot v ponedeljek zjutraj?

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Ne maj 17, 2020 1:25 am

Re: Daj si duška, 2. del

O hvala Helena,
Smo šli nazaj k dežurnemu vetu, je dobila infuzijo da nadoknadi izgubljeno tekocino (fergie to), upam da bo jutri boljša pa bom potem v pon lahko k vam prišla pa bomo vidli kako in kaj z zdravili...

Lahko samo rečem da sem srečna da obstaja vaša veterina pa cela ekipa pri vas. Ker danes smo utrujeni pa ne bom pisala zakaj vse.

Ampak ja, mislim da ne bomo nič rabili jutri.

Hvala vseeno!!
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Zabava, čvekanje, šale

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 39 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.