V središču

Daj si duška, 2. del


Moderator: andreja

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2238

Pridružen: Če jan 19, 2012 11:35 am

Odgovor To maj 19, 2015 6:05 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Loti ti samo ravno po svoji začrtani poti! :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Sr maj 20, 2015 12:04 am

Re: Daj si duška, 2. del

<3
Sem itak čist preveč trmasta, da bi vrgla puško v koruzo ;)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2974

Pridružen: Ne apr 10, 2011 5:15 pm

Odgovor Sr maj 20, 2015 6:59 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Loti, cestitam, pa drzim pesti, da ti bo slo vse gladko :good:


Danes jaz in moj ljubi moz praznujema dvajset let zveze na deset let koruze. Pa sem sama doma s takosmatima. J... Sluzbena potovanja... :devil:
"Ein Tier zu retten verändert nicht die Welt.
Aber die ganze Welt verändert sich für dieses eine Tier." Tierschutzverein München
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2238

Pridružen: Če jan 19, 2012 11:35 am

Odgovor Sr maj 20, 2015 7:58 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Berem kaj se namerava narest z obalnim zavetiščem in se resno sprašujem kje živim? Kje je pravna država, kje je čut za živali? In konc koncev, kje so glasne političarske riti, ki so pred volitvami glasni in se po prsih tolčejo, kako zelo jim je mar za nas male, za dobrobit vseh jadi jadi. Naj zdej premaknejo rit iz pisarne in kaj naredijo za dobrobit še koga drugega kot za svoj žep in svojo rit! :threaten: :devil:
Boli me, ker kot navadni državljani praktično nimamo nobenih možnosti proti takim požeruhom, plačevat pa moramo! :girlsad:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Če maj 21, 2015 7:11 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Hvala, Fiorina, vse je šlo gladko :good:

Ker je pa tole lih duško, bom pa še enkrat rekla: žlahta, strgana plahta :fool: Ampak nima veze, je vse pod kontrolo ;)
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 997

Pridružen: To nov 27, 2012 10:37 am

Odgovor Pe maj 22, 2015 5:23 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Ena sama ljuba žalost, katerokoli temo odpreš... :'(
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2238

Pridružen: Če jan 19, 2012 11:35 am

Odgovor Pe maj 22, 2015 5:28 pm

Re: Daj si duška, 2. del

SinM je napisal/-a:Ena sama ljuba žalost, katerokoli temo odpreš... :'(

jp. :(

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2906

Pridružen: Če sep 26, 2013 8:48 pm

Kraj: Kranj - Tržič

Odgovor Pe maj 22, 2015 7:33 pm

Re: Daj si duška, 2. del

:'(
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Pe maj 22, 2015 8:19 pm

Re: Daj si duška, 2. del

pixna je napisal/-a:
SinM je napisal/-a:Ena sama ljuba žalost, katerokoli temo odpreš... :'(

jp. :(

Ja sam res, kaj se zdaj to pravi.. a je neka čudna luna al kaj... :dash: prov zamorjeno, sama žalost povsod!!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2974

Pridružen: Ne apr 10, 2011 5:15 pm

Odgovor To maj 26, 2015 4:00 pm

Re: Daj si duška, 2. del

ravno sem s ceste potegnila muco. reva se trese od strahu, prijazna do konca. sem ze cisto pobucana, pojedla je celo tuno, zdaj mi lezi v narocju. sredi izlozbe. naja....

ce je to zunanja muca, pojem surovo metlo, brez namaza
"Ein Tier zu retten verändert nicht die Welt.
Aber die ganze Welt verändert sich für dieses eine Tier." Tierschutzverein München

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2906

Pridružen: Če sep 26, 2013 8:48 pm

Kraj: Kranj - Tržič

Odgovor To maj 26, 2015 8:14 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Parkrat letno si dam duška ob spominu na nekaj let nazaj, na moje obdobje depresije, ko sem bila res v temačnem obdobju ... Ne vem sicer, zakaj se tako "rada" spominjam tistega obdobja, ampak samo tako lahko iz sebe spravim tisto, kar se nabira v meni ob raznih dogodkih. No, danes je en tak večer ... ampak ni tako hudo, sem samo nostalgična, če se temu lahko tako reče. :dash: :dash:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1032

Pridružen: So sep 11, 2010 8:05 pm

Kraj: Celje

Odgovor To maj 26, 2015 8:42 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Duško, lepo prosim, letos sem končno zbrala pogum in se prijavila na tek za ženske. In celo treniram. Zdej ni čas, da me začne matrat hrbet! :S Hvala! :angel:
El gato, sólo el gato apareció completo y orgulloso: nació completamente terminado, camina solo y sabe lo que quiere.
Pablo Neruda
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Pe maj 29, 2015 4:18 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Na današnji dan leta 1453 je padlo mesto Konstantinopel, s čimer se je končalo obdobje Bizantinskega cesarstva.
City of countless names - the sublime, the greatest of its time - Hail Miklagard, Carigrad, Nea Roma, Konstantinopolis, Istambul, Zlati Rog! Ave!

https://www.youtube.com/watch?v=-OQ_hQXRRMA

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor Ne maj 31, 2015 3:35 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Folku se res trga. Včasih je bilo "normalno", da je konj ujahan pri 3 letih (kar je še vedno prezgodaj), sedaj pa berem oglase "konj star eno leto, vajen opreme", "konj star 1 leto, že dela na lonži" na sliki se vidi, da kaže rebra. In od vseh teh genijev dobiš odgovor "konj je moj, kaj se brigaš za to". Čez par let bodo pa invalidi za v klavnico. Katastrofa. Mimogrede, pri nekaterih konjih se okostje razvija do osmega leta. :dash: :dash:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 970

Pridružen: Sr sep 22, 2010 2:29 pm

Odgovor Ne maj 31, 2015 6:41 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Sosedov 10-letnik si je danes zamislil, da se bo izživljal nad njihovo mačko. Zapre jo na trampolin, skače okrog nje, brca in tišči nanjo posodo. Ga nakurim in zahtevam, da pride mama na dvorišče... in ko se ta šema od matere res pojavi je mene "nahrulila", da kaj to njej govorim in naj pobašem mačka in ga nesem v zavetišče, če želim... ter mi zaloputne vrata pred nosom! Seveda je mačko odnesla noter in njen otrok se mi je režal v obraz. Taki ljudje vzbudijo vse najslabše v meni in po vrhu vsega živijo v bližini.....Grrrrrrrr! PS: Kaj nas čaka, ko bodo ti otroci odrasli?

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Ne jun 07, 2015 10:59 pm

Re: Daj si duška, 2. del

danes je bil lidlov piknik za osebje. Kar samo po sebi zna bit ok. Futr, glasba, pa izgovor da v nedeljo ni treba v sluzbo. Povrhu pa tudi organiziran prevoz. Ponavadi grem vseeno s svojim avom, letos sem pa sla na bus. Pridemo kja, punce iz nasega busa na veliko pijejo ze ob devetih zjutraj na busu, po vecini na prazne zelodce. Pridemo kja, in se pri free baru ki deli polne steklenice in platoje piva vse stopnjuje in se je stopnjevalo do stopnje da je zenska ki je moja nadrejena v poslovalnici kamor sem trenutno izposojena klicala avtobusnega voznika in prestavila odhod domov. Najprej za dve uri—ok bom kljub pripekajoci vrocini in meni cist preglsni glasbi, ter planih za popoldne s kolegi, katere zamijam, zdrzala. In pride ura, in se vsi zbiramo za odhod, nakar pride cist tko bytheway info od enega tretjega da je odhod nasega busa spet prestavljen. Med tem se ena od sodelavk dobi info da se ji je doma poskodoval 5leten sin in da je na urgenci in caka sive. Itak hoce ona domov, ta pijandura od vodje pa se ji rezi v obraz, in pravi da naj gre pes domov ce ji ni prav. Seveda se upremo, ker sorry, prenasat pijan folk 7ur je cist dost. In nas se 1x obvesti da ne gremo nikamor vsaj do devetih zvecer. In sem vzela stvari v roke, poklicala ubogega soferja, ki je bil samo hvalezen da ne govori s pijanduro in se zmeniva za odhod ob sedmih (ura ki je bila strinjana iz strani vecine, in mnogo ur kasnejsa od prvega pricakovanega odhoda). Med tem se seveda vse zakljuci, glasba neha, hrane zmanjkuje, in se prizorisce prazni. Pijandura plese po mizah, in jo obvestimo da bo bus prisel ob sedmih, nakar skoraj lopne mene in se dve sodelavki in jo morajo mirit varnostniki. Ko je prisel bus, so po ozvocenju mogli 3x klicat da naj se zglasi pri busu, ko pa je prisla, je pa ko tavelik otrok stala vsa pijana vrescoca in Pojoca pred busom in ni hotela na bus. smo jo skoraj tam pustili. 37letno osebo na vodilnem polozaju. Na poti domov pa se 4x pavza za bruhanje, pa njeno konstantno tezenje, celo soferju busa. Bogi revez. Pol naj pa s tako osebo delam? Osebo ki bi me fizicno napadla ce nebi bilo varnostnikov in ce ji alkohol nebi preprecil ok premikanja? A se hecas dusko? Lahko bi bil super dan, pa ni bil. Nikoli vec ne grem z busom na te zadeve. Nikoli. Z avtomm vsaj odidem lahko kadar zelim. Grrrr
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Po jun 08, 2015 10:34 am

Re: Daj si duška, 2. del

Šiiit, pa kaj je folku... :(
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Po jun 08, 2015 11:24 am

Re: Daj si duška, 2. del

o-moj-bog ?! Da je ni sram?! Pfej! :dash: (saj bi dala tazelenega duškota, pa je že izpraznjen, berem.... ;) )

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Po jun 08, 2015 11:29 am

Re: Daj si duška, 2. del

Pa na mojo grozo ni bila edina tok nacukana. Ona je bila samo najhujsa kar se vedenja tice.

Me je strah kaj bo jutri v sluzbi. Klicanje busa vceraj se mi zna mascevat.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2906

Pridružen: Če sep 26, 2013 8:48 pm

Kraj: Kranj - Tržič

Odgovor Po jun 08, 2015 11:35 am

Re: Daj si duška, 2. del

Oh, take službene zabave so itak nekej ... da ne rečem kaj. Mi smo bili v petek na sindikalnih igrah na Obali, to res vidiš vse, kar mogoče hočeš, pričakuješ in tudi tisto, kar nočeš, čeprav tudi mogoče pričakuješ. Sploh vidiš en kup varanja. In to je zame, ki tega res ne prenesem, mučenje. ko vem, v kakšnem nevedenju živijo partnerji teh ljudi, ki jih doma čakajo. A po drugi strani so tisti, ki se najboljf**arijo okrog, najbolj verni in zgledni in ne vem kaj še vse ... obup no, samo za bruhat :bad: Pa sem bila do zdaj na parih sindikalnih zabavah, vsakič je isto, ampak mi je fajn it, ker moja družba na srečo zaenkrat še ni taka kot pa 70% populacije okrog nas. In se zabavamo po svoje, sploh v petek je bilo super vreme, toplo morje in smo se kopal in šli jadrat. Ampak ja, razumem, kako ti je bilo.
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Zabava, čvekanje, šale

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 36 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.