V središču

Daj si duška, 2. del


Moderator: andreja

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor So sep 01, 2018 2:54 pm

Re: Daj si duška, 2. del

:D

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor So sep 01, 2018 3:46 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Če je za tem Kamenik, je prepovedano. Je dobil prepoved že lep čas nazaj. Dejansko lahko prijavič policiji, da se ne drži prepovedi. ...
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor So sep 01, 2018 3:48 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Ja misli si, da kaj upoštevajo. Sedaj hodijo tako Kamenikovi, kot tudi tisti, ki so se od njega kao odcepili, dva tipa iz Laškega, Jure Vrbnjak in njegov partner pa vsi tisti, ki jim plačajo provizijo od pobranega.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor So sep 01, 2018 3:56 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Ne smejo se tako imenovat, ampak boli njih briga. Pri takšni inšpekciji (redke izjeme izvzete), ko nekateri celo sodelujejo z njimi, hodijo z njimi na teren itd jih lahko boli briga in še kaj drugega.
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Po sep 03, 2018 9:34 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Meni so na policiji povedali, da se jim takoj prijavi, če pridejo na vrata. Mail je nekaj strani nazaj, če se ne motim.

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Sr sep 05, 2018 9:55 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Kaj pomeni, če ti kaže zasebno sporočilo "odhajajoče" in ne poslano? A to pomeni da ima prejemnik poln predal in ne more vidt sporočila?? :angel: :S :S
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če sep 06, 2018 5:40 am

Re: Daj si duška, 2. del

Pomeni, da ga še ni prebral. Zakaj, se pa ne ve.
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20804

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Če sep 06, 2018 10:05 am

Re: Daj si duška, 2. del

Tudi če ima poln predal, vidi, da je sporočilo prispelo.

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 180

Pridružen: Sr maj 21, 2014 6:45 am

Odgovor Pe sep 21, 2018 5:53 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Jezna,da se mi kadi iz ušes.Po zamenjavi modema ,se mi je upočasnil internet.Kličem Telemach neštetokrat,merijo signal ipd....vse je v redu.Nato sem pomislila,da je mogoče kriv
računalnik.Nesem 1leto star Apple na servis,vse pregledajo in ga malo "počistijo",računalnik dela ko šus.Doma ga priklopim,na Wi-Fi dela super,na kabel katastrofa.Sedaj pa računalničar(s svojo firmo) pokliče Telemach in vsi se strinjajo,da je treba menjati modem.Pride serviser gleda,meri...in ugotovi,da je nekaj narobe z računalnikom.Nakar ponorim in pokličem računalničarja in mu dam na telefon serviserja.Zaključek-zelo dober računalnik,modem je neprimeren za appla in jutri dobim novi modem.Vse skupaj je :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: Nadaljevanje sledi............

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor Pe sep 21, 2018 9:05 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Moj je tudi več na sevisu kot doma in ne vejo kaj mu je....

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 180

Pridružen: Sr maj 21, 2014 6:45 am

Odgovor So sep 22, 2018 7:23 am

Re: Daj si duška, 2. del

Zamenjali modem(ta ima UBI-kaj je to ne vem),sedaj vse dala super.Vsi modemi nisa primerni za iMac-a.Ne vem zakaj tega pri Telemachu ne vedo in moram jaz plačat strokovnjaka,da to ugotovi.Za njih sem bila samo tupa baba,kateri ne dela računalnik in si nekaj zmišljuje. :devil: :ireful: :threaten: :mad:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor So sep 22, 2018 10:01 am

Re: Daj si duška, 2. del

Hehe, pri meni je tako nehal delovati internet, menjavali so modeme, gledali optični kabel, mene obtoževali, da sem kaj spremenila.... trajalo je 12 dni natezanja po telefonu in osebno, potem so mi prinesli nek vesoljski modem, je rekel serviser Gospa, takega imata le vi in NASA :D in je delalo. Kaj, kako in zakaj, nisem nikoli izvedela. Pa nimam maca, čisto navaden pc.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Po sep 24, 2018 9:29 pm

Re: Daj si duška, 2. del

:offtopic: Sem planirala, da bom danes popoldan "iron woman" (likala), pa so se stvari obrnile drugače in sem bila pobijalka bolh in klopov. :crazy: :bad:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor To okt 30, 2018 8:33 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Pazi to. Naročimo veliiik stroj iz Srbije (pol ceneje kot v slo), zvečer sporočimo da je prišel, naslednji dan so bili tu trije iz Srbije in ga sestavili. V nedeljo zvečer naročimo strojček iz Italije (a rabim govoriti o cenah?), prišel je danes. Naročim v četrtek majhno zadevo iz Slovenije in čakam. Danes kličem kaj se dogaja in reče šef da bo pogledal v petek! Mu povem par krepkih in se spravi za računalnik. Rezultat "naročilo ste oddali ko me ni bilo v pisarni pa si nisem zapisal". Pa jasno je rekel da je vse ok in da pošlje. :bad: Pa se pejt posle s Slovenci. No so pa vsaj moje tri zgagice negativne na bolezni. :yahoo:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr okt 31, 2018 2:54 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Vsako leto znova ugotovim, da sem čez leto naredila ogromno slabih ali celo zanič fotk. :girlblush:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr okt 31, 2018 2:57 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Poleg poškodovanega Milija, ki je na okrevanju, imam sedaj še poškodovanega moža - zaradi športa. Na srečo, ni hudega, malo luknjo bomo kar zalepili, praske se bodo zacelile. So ga pa rešili rokavčniki, če ne bi šli na urgenco šivat. Nič ga ne izuči. :dash:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20804

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Sr okt 31, 2018 5:36 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Trixi je napisal/-a:Vsako leto znova ugotovim, da sem čez leto naredila ogromno slabih ali celo zanič fotk. :girlblush:


:lol: :lol: :lol: 1. november bo, Trixi, ne 1. april
Sicer pa - glede na to da fotkaš živahne mačke, ne tihožitij, vse pač ne morejo bit 1001 %

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor Sr okt 31, 2018 10:01 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Kmečka logika v Ljutomeru. " sploh ni problem če zavržena mačka koti vsako leto, itak bodo prišli iz Pomurskega društva in poskrbeli za mladičke" Prositi, da se s. to mačko seveda nikomur ne pade na pamet. In po novem imam jaz to čast, da mi pripeljejo vse te mladičke, " ker dobro sodelujem s Pomurkami". Danes je prispel en kar v karjoli s škatlo.... :dash:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6178

Pridružen: Pe sep 24, 2010 1:53 pm

Odgovor So nov 03, 2018 12:16 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Bom kar tule, da bo kdo videl. Kaj naj naredim, ker dotičen maček, ki mu pomaga še en (ne bom s prstom kazala), VEDNO, večkrat dnevno, razlije vso vodo po tleh. Z obema tacama stopi v posodo in zelo hitro meče vodo ven. Soba je nato poplavljena, mački pa so brez vode.

Nujno prosim za rešitev. Hvala.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor So nov 03, 2018 12:21 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Sem imela takšen problem DOOOOOLLLLGGGGOOOOOO!!!!! In ja, lesena tla so se krepko napihnila zaradi tega.

V našem brlogu smo to rešili z vedri. Krepko velikimi vedri. Sem v službi dobila 8 litersko plastično vedro, ga napolnila, in potem s strahom opazovala situacijo par tednov (ker 7+litrov vode pa že je ornk poplava) ampak glej ga zlomka, to pa je tako zelo težko, da Cimetu in Janiju ne uspe prevrnit). Teža vode pa to. Mam mir že dobro leto s tem sistemom.
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Zabava, čvekanje, šale

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 31 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.