V središču

Blazno ne-resno o kampiranju


Moderator: andreja

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor Sr jul 22, 2015 5:59 pm

Re: Blazno ne-resno o kampiranju

Po cenah sodeč res. :rolleyes:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1032

Pridružen: So sep 11, 2010 8:05 pm

Kraj: Celje

Odgovor So jul 25, 2015 3:22 pm

Re: Blazno ne-resno o kampiranju

Med prvomajskimi prazniki, sem na otoku Krku prvič videla kamp z zaklenjenimi wc-ji in tuši. Na njih je pisalo, da so namenjeni le njihovim strankam. Očitno njim dajo ključ. Zdaj že nekaj let nisem kampirala, prej pa kar precej, tudi po Evropi, pa še nikoli nisem naletela na kaj takega. Predvsem si ne predstavljam kampiranja tako, da moraš vsakič na wc s ključem. A je to zdaj trend, ali sem samo naletela na izjemo?

Pa še to, letos na dopustu sem tudi prvič doživela, da so bili tuši na plaži plačljivi - kot žeton si moral vreči not 2 kuni. Bolj kot strošek, me moti nepraktičnost (iz morja najprej brskat po torbi za denarjem, vedno imeti pripravljen drobiž :S ).
El gato, sólo el gato apareció completo y orgulloso: nació completamente terminado, camina solo y sabe lo que quiere.
Pablo Neruda

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor So jul 25, 2015 4:01 pm

Re: Blazno ne-resno o kampiranju

Debeli Rtič je tudi imel ključe za tuš, kako je zdaj pa ne vem, sem pozabila pogledati. V kempu Jadranka plačaš 1€, da ti odprejo tuš za določen čas, čeprav plačaš turistično takso itd. Mi smo se kar zunaj stuširali, je malo bolj mrzla voda ampak se da preživeti.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2238

Pridružen: Če jan 19, 2012 11:35 am

Odgovor Pe jul 31, 2015 8:26 pm

Re: Blazno ne-resno o kampiranju

Larina v katerem kampu pa je bilo to?
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1032

Pridružen: So sep 11, 2010 8:05 pm

Kraj: Celje

Odgovor So avg 01, 2015 8:40 pm

Re: Blazno ne-resno o kampiranju

Uh, ne vem čist točno, na Krku, Baška, tik ob plaži, je izgledal kot relativno nov kamp, so bila drevesa še zelo majhna.
El gato, sólo el gato apareció completo y orgulloso: nació completamente terminado, camina solo y sabe lo que quiere.
Pablo Neruda
Prejšnja

Vrni se na Zabava, čvekanje, šale

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 30 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.