V središču

Alternativna medicina


Moderator: andreja

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Sr jan 14, 2015 10:40 am

Alternativna medicina

Zanima me, če se kdo ukvarja s kakšnim alternativnim zdravljenjem, ali če kdo pozna kakšnega alternativca, ki ima ugled, dobre rezultate in za kogar se ve, da ni samo šarlatan.

(Imamo en problem, pri čemer je odpovedala že vsa standardna medicina in čeprav se jaz po navadi ne strinjam z raznimi vudu tehnikami, nam očitno ne bo preostalo več nič drugega...)
Gre za človeške bolezni, ne za mačke, da ne bo kakšne pomote...
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2238

Pridružen: Če jan 19, 2012 11:35 am

Odgovor Sr jan 14, 2015 10:45 am

Re: Alternativna medicina

Žal ne vem. Poskusi z googlom ime bolezni+alternativno zdravljenje.

Rakave bolezni npr. se menda izredno učinkovito ubijajo s konopljino smolo. Samo seveda je zadeva draga, pa tud ne ravno na legalni strani.

Da ne bo pomote, ne vem kaj je težava, zato sem ti predlagala na začetku google. Upam, da najdete prave in da uspete sanirat zdr. problem :praising:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3216

Pridružen: Pe jun 10, 2011 7:43 am

Odgovor Sr jan 14, 2015 10:59 am

Re: Alternativna medicina

Poznam kar nekaj ljudi (pa tudi jaz sem zadovoljna), ki so bili zadovoljni z obiskom bioenergetika. Ta, ki ga jaz obiskujem in s komer imam izkušnje dela po Domančićevi metodi. Če te bo zanimalo ti pošljem kontakt na ZS. Do sedaj je bilo pri njem vsaj 5 ljudi, ki jih poznam in edino ena je rekla, da ji ni nič boljše.

No pa še eno moje mnenje, tako za zraven.

Ko sem jaz imela zdravstvene težave, sem najprej preštudirala cel kup člankov pa tudi zdravil klasične medicine in tudi alternativne itd. in nazadnje (poleg drugega) pristala tudi pri hrani, vitaminih itd. Dolgotrajno pomanjkanje določenih vitaminov lahko povzroči kar hude težave in moje mnenje je, da je če želimo, da bo telo boljše delovalo mu moramo zagotavljat dovolj vsega. Mogoče bi se ti splačalo it pregledat kri na npr. magnezij, cink, b12, d-vitamin oz. vsaj to imam jaz v planu naredit, da vem kje sem (si že dalj časa nekatere stvari od teh dodajam). Je pa tko oz. vsaj jaz imam tak občutek, da ko imaš kako diagnozo, ki ni klasično ozdravljiva si več ali manj sam sebi poskusni zajček...

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr jan 14, 2015 11:57 am

Re: Alternativna medicina

Jaz bi pa kar Domančiča priporočila, on zna marsikaj.

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 715

Pridružen: So jun 21, 2014 7:28 am

Kraj: Celje

Odgovor Sr jan 14, 2015 1:49 pm

Re: Alternativna medicina

Tudi jaz bi rekla Domančič, vendar je pri njemu problem, da se ob klicu naročiš, datum pa dobiš šele čez pol leta ali še kasneje. Pri nas smo s tem hoteli poskušati, ko je že vse ostalo odpovedalo, ko bi vsaj prej ...
Takrat ko smo te zadeve preverjali, smo prišli do podatja, da je v Grosuplju njegov učenec, ki dela isto tehniko in na isti princip kot on (veliko je namreč oglasov "po Domančičevi metodi", pa je to le nek približek), ljudje ga ne morejo prehvaliti pa tudi čakalna doba je bistveno nižja (cca teden do 14 dni). Spet druga zadeva pa je, da so to skupinske terapije in je čisto od človeka odvisno ali je pripravljen pred vsemi zaupat osebne zadeve ali ne.
Na severnem primorskem imaš enega, ki tudi trdi da dela po njegovi metodi, na daljavo. No, tega ti vsekakor ne priporočam.
Qui comando io :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Sr jan 14, 2015 1:53 pm

Re: Alternativna medicina

Moji znanci zelo pohvalijo enega bioenergetika iz tvoje okolice, MM (Goče).

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr jan 14, 2015 2:31 pm

Re: Alternativna medicina

Domančič sicer marsikomu ni všeč (sem šla malo na net gledat). Verjetno meni tudi ne bi bil. :girlblush:
Tako je ponavadi skoraj povsod. Eni bodo vedno našli kaj, kar jim ni všeč.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3216

Pridružen: Pe jun 10, 2011 7:43 am

Odgovor Sr jan 14, 2015 3:21 pm

Re: Alternativna medicina

Nyke je napisal/-a:Tudi jaz bi rekla Domančič, vendar je pri njemu problem, da se ob klicu naročiš, datum pa dobiš šele čez pol leta ali še kasneje. Pri nas smo s tem hoteli poskušati, ko je že vse ostalo odpovedalo, ko bi vsaj prej ...
Takrat ko smo te zadeve preverjali, smo prišli do podatja, da je v Grosuplju njegov učenec, ki dela isto tehniko in na isti princip kot on (veliko je namreč oglasov "po Domančičevi metodi", pa je to le nek približek), ljudje ga ne morejo prehvaliti pa tudi čakalna doba je bistveno nižja (cca teden do 14 dni). Spet druga zadeva pa je, da so to skupinske terapije in je čisto od človeka odvisno ali je pripravljen pred vsemi zaupat osebne zadeve ali ne.
Na severnem primorskem imaš enega, ki tudi trdi da dela po njegovi metodi, na daljavo. No, tega ti vsekakor ne priporočam.


K temu iz Grosuplja (Željko) je hodila moja sorodnica ampak on se je zdaj preselil na Tajsko (če je to isti). Ta, ki ga jaz poznam je iz Ljubljane. Imajo pa vsi Domančićevi učenci diplomo, ki potrjuje da so usposobljeni in so šli čez to šolo.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr jan 14, 2015 3:25 pm

Re: Alternativna medicina

Diploma in šolanje še ni nobeno zagotovilo za dobrega zdravilca, sploh ne, na žalost. :S

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3216

Pridružen: Pe jun 10, 2011 7:43 am

Odgovor Sr jan 14, 2015 6:37 pm

Re: Alternativna medicina

Ne, to seveda ni. Ampak, ce nekdo pravi, da je sel skozi Domancicevo solo pa nima potrdila potem to ne drzi.. - tako lahko vsaj to preveris.

Vrni se na Zabava, čvekanje, šale

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 29 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.