V središču

Daj si duška, 2. del

Moderator: andreja

Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Odgovor So sep 21, 2019 4:34 pm

Re: Daj si duška, 2. del

Draga Sorcerer. Sem šele danes prebrala in onemela. Vse naše težave zbledijo v primerjavi s to grozo, skozi katero si šla in ki jo doživljaš. Jokam s teboj.

udomačen tiger
udomačen tiger

Odgovor So sep 21, 2019 8:49 pm

Ja, tudi jaz se vedno nimam besed. Genetsko je bilo vse ok, fiziolosko tudi, infekcije v maternici tudi ni bilo.

Krvavitev se ni ustavila 2tedna tako da sem imela vseraj pod splosno narkozo ciscenje maternice.

Cez cca 2meseca me se operacija caka kjer je gromozanski riziko, da ostanem brez maternice.

Vmes sem mela se babico v bolnici s srcnimi tezavami.

Pa se vedno se mi pred ocmi suceta zadnja dva dneva. Kaj bi lahko naredila drugace. Kaj bi lahko spremenila? A bi moj sin imel prihodnost ce bi sla na primer v Celje namesto Ljubljano?

Ja, moja trenutna realnost.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe sep 27, 2019 1:10 pm

Snežno bel maček in dva, ki spuščata kakce vsepovsod, od tega eden konkretno drisko, ni dobra kombinacija. :rolleyes:

udomačen tiger
udomačen tiger

Odgovor Sr okt 09, 2019 10:47 am

"Mateja ne razvajaj naše mačke, zaradi tebe hodi čez cesto. "Amm, ne, ne razvajam je, samo nastavljam hrano tistim, ki nimajo lastnika. :dash: Še malo pa jim bom nesla račun za vso dodatno hrano, ki jo porabim, in za sterilizacijo...(so obljubili da porihtajo, imam mačko na piki seveda).
Prejšnja

Vrni se na Zabava, čvekanje, šale

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost