V središču

Nudim / iščem / kupim / podarim


Moderator: andreja

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3216

Pridružen: Pe jun 10, 2011 7:43 am

Odgovor Ne apr 15, 2018 6:30 am

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Pozna kdo koga, ki pozna koga, ki bi meni cca. 2x mesečno po najmanj par ur pomagal na vrtu oz. okrog hiše? Gre predvsem za fizična dela (grabljenje, prenašanje, ipd.) zato ni potrebno vrtnarsko znanje pomembno pa je, da je oseba zanesljiva. Lokacija okolica Ljubljane, poleg plačila poskrbljeno tudi za dobro kavo in ostali spremljevalni program. :) Če pozna pa kdo kakšnega "mojstra za vse", ki bi se lotil npr. ključavnice na drvarnici, škripajočih vrat ipd, se pa tudi priporočam. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2400

Pridružen: Če sep 23, 2010 6:42 pm

Odgovor Pe maj 04, 2018 9:41 am

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Za tekače. Plačano imam štartnino za blejsko Nočno 10 - 30€ (14.7. ob 10h, 10 km, to je krog in pol okrog jezera, res fina prireditev).
Ker je nekaj prišlo vmes se je ne bom mogla udeležit. Če je kdo kandidat, da odkupi štartnino se priporočam, polovico zneska dobi MH.
Več na ZS.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29932

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če maj 10, 2018 9:35 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Varstvo išče muca Dizzy, in sicer od junija, do avgusta 2018, ker gredo njeni daleč in ne more z njimi.
Je nežna, prijazna in crkljiva tigrica, stara 4 leta in pol.
Slika
fotka: ni moja; je njen osebni arhiv ;)

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor To maj 15, 2018 1:53 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

A kdo rabi slikce Goremanija od Spara?? Imam cel kup, pa nikogar ki bi jih imel. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1032

Pridružen: So sep 11, 2010 8:05 pm

Kraj: Celje

Odgovor To maj 15, 2018 2:46 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Ja mi, mi :girlblush: .
El gato, sólo el gato apareció completo y orgulloso: nació completamente terminado, camina solo y sabe lo que quiere.
Pablo Neruda
Uporabniški avatar

admin
admin

Prispevkov: 2129

Pridružen: So avg 14, 2010 11:14 pm

Kraj: Maribor

Odgovor Sr maj 16, 2018 3:03 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Če bo kaj odvečnega, se tudi mi priporočamo :girlblush:

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Če maj 17, 2018 4:01 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Larina je napisal/-a:Ja mi, mi :girlblush: .


andreja je napisal/-a:Če bo kaj odvečnega, se tudi mi priporočamo :girlblush:


Načeloma je tko, kdor prej pride prej melje :D
Imam 57 paketkov (po 5 sličic) in en odprt paketek (5 sličic), se pravi 58.
Da bi vse odpirala nekako nimam časa :D (skozi ovoj se vidi številka samo 1 slikce, če imata kaj posebnega v mislih).

Tko da, če je Larini kul, lahko razdelim na pol in vsaki pošljem 1/2. Ali pa vse pošljem tebi Larina, pa potem vidve lahko menjata med sabo če bosta imeli kaj za menjat..
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1032

Pridružen: So sep 11, 2010 8:05 pm

Kraj: Celje

Odgovor Če maj 17, 2018 5:47 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Ja, meni je nadvse kul ce posljes pol vsaki, potem se pa lahko medve zmeniva se za kaksno izmenjavo :).
El gato, sólo el gato apareció completo y orgulloso: nació completamente terminado, camina solo y sabe lo que quiere.
Pablo Neruda

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Če maj 17, 2018 6:05 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

:good:

mi lahko na ZS pošljeta naslove, pa bom poslala :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20797

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Če maj 24, 2018 10:34 am

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Ali kdo uporablja (oz. bi si želel preizkusiti) vrečke za wc? Vanje oblečeš stranišče, da se ne umaže. Na voljo sta dva paketa, mislim da nista več cela, nisem pa štela vrečk. MaHerji z veseljem odstopijo.
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26230

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor Če maj 24, 2018 3:26 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Se z veseljem zagrebem, če se že ni kdo drug :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20797

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Če maj 24, 2018 5:50 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Super, bodo dostavljene na veterino.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26230

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor Če maj 24, 2018 6:24 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Hvala :)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor Če maj 24, 2018 10:01 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Ima kdo seme mačje mete? Tu ne najdem. Imam dovolj prostora, pa lako kaj pridelam za MH zadetke. :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26230

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor So maj 26, 2018 2:19 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Lahko ti pošljem eno vrečko, napiši mi naslov na ZS :)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor To maj 29, 2018 11:12 am

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Super. Takole, preden te dodatne e ponudim komu od " ne živalskih" poskusim tu. Na eko vegi kmetiji se išče zunanje silose ( za shrambo žit). Morajo biti posebne oblike, kar se pri nas ne da kupiti, tujina pa je problem zaradi jezika. Torej iščemo nekoga,ki zna par tehničnih besed in bi nam pomagal najti ter prevesti vse do nakupa. Nagrada: 100€ vam ali društvu po izbiri. Pa še kaj hrane s kmetije bo padlo v košarico, takoj ko se srečamo. ;) Jezik? Angleško in nem. govoreči svet je ponavadi predrag, ostalo pa hitro na lov. Če koga zanima, lahko na zs povem kaj točno se išče. 8) Že sedaj se ogrooomno pridelka skladišči in podari za rešene živali, pa gre prostor v silosih že malo na tesno in je tale nakup res nujen.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1032

Pridružen: So sep 11, 2010 8:05 pm

Kraj: Celje

Odgovor Pe jun 15, 2018 6:58 pm

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Dobila sem res veliko paketkov sličic Goremanije od All in nam je uspelo napolniti album. :yahoo: :thanks: .

Imam pa sedaj ogromno dvojnih, tako da če komu kaj manjka, mi lahko pošlje seznam, pa pošljem kar imamo.
El gato, sólo el gato apareció completo y orgulloso: nació completamente terminado, camina solo y sabe lo que quiere.
Pablo Neruda

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 180

Pridružen: Ne sep 30, 2012 8:33 pm

Odgovor Po jun 18, 2018 7:26 am

Re: Licitacije - čvek

Pozdravljeni, jaz bi prosila za kontakt kakšne osebe, ki ima znanje hitrega tipkanja, oz. desetprstnega tipkanja in bi bila pripravljena prepisati en videoposnetek, za plačilo vsekakor.
Mačja hiša dobi provizijo, jasno. Kontakte bi prosila na zs ali na nusa.lapanjaafnagmail.com

Hvala lp
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26230

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor To jul 03, 2018 9:34 am

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Rabi kdo oz. pozna koga, ki bi mu prav prišal jogi Slovenska postelja, 120 x 190 cm, 14 let je star. Življenjska doba je cca najmanj 15 let, odvisno tudi od teže..jaz ga nisem prehudo stlačila, ker je poltrda izvedba, za mojo težo je bil malo pretrd , ohranjen je lepo, noben maček ga ni nikol polulal ;) , prevleka je bombažna in se lahko opere. Jutri dobim novega in bojo tega odpeljali v smeti, če bi pa vedela, da bi ga kdo rabil, bi ga zadržala, ker se mi ga zdi res škoda za vržt stran.
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 302

Pridružen: So jul 11, 2015 6:50 pm

Odgovor Če jul 26, 2018 6:50 am

Re: Nudim / iščem / kupim / podarim

Prodam vintage art deco omaro

Trenutno sem v projektu popolne prenove stanovanja, v katerem je že od leta 1958 stara vintage art deco masivna omara, katere stranice so prevlečene s hrastovim furnirjem. Omara je čudovita, v original stanju, zelo lepo ohranjena, praktično nepoškodovana, vsi original ključi so v vratih, ročaji kot novi, steklo v delu vitrine originalno in nepoškodovano. Potrebna je samo temeljitega čiščenja, ker je zdaj že ene 14 dni v prahu sredi gradbišča. Mere omare so 215 x 140 x 60 (d x v x g). Omara je bila narejena okoli leta 1950, vendar točna letnica ni znana.
Omara je čudovita, tak must have vintage kos, ki paše praktično v vsako stanovanje. Jaz bi jo obdržala, a žal v moji dnevni sobi zavzame preveč prostora :( Malo se že mudi, da se jo čim prej nekam umakne, saj bomo počasi pričeli z zidarskimi deli in me je strah da se bo poškodovala.
Postavljena cena je 120 €, vendar vsekakor ni zadnja! Če jo vzame kdo od tukaj del kupnine doniram Mačji hiši.

Slika
Slika
Slika
Slika
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Zabava, čvekanje, šale

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.