V središču

Center Mačje hiše


Moderatorji: helena, renata, gipsy

eNa

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 449

Pridružen: Po sep 13, 2010 6:18 pm

Odgovor Pe jun 08, 2012 2:01 pm

Re: Center Mačje hiše

Larina je napisal/-a: Tudi jaz sem malo fauš vam, Ljubljančanom. Ne bi potem, ko odprete tole, začeli postavljat še eno v Celju? :angel:

Podpis! :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor Pe jun 08, 2012 3:07 pm

Re: Center Mačje hiše

renata je napisal/-a:Takle mamo :) :good:

Slika


O matr lej to no. :good: Sej je že cel vrt tam spredaj zrasel.

Ampak kje pa pee stick Slika raste? :S
You dont know me, you just wish you did. :playboy:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Pe jun 08, 2012 4:27 pm

Re: Center Mačje hiše

Pee stick bo kmalu. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Pe jun 08, 2012 4:28 pm

Re: Center Mačje hiše

Larina je napisal/-a:Res lepo urejeno <3 . Tudi jaz sem malo fauš vam, Ljubljančanom. Ne bi potem, ko odprete tole, začeli postavljat še eno v Celju? :angel:


Kdo ve, mogoče pa res. :P
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Pe jun 08, 2012 6:53 pm

Re: Center Mačje hiše

Predstavljamo še naš veterinarski team:

Tjaša Kosmač, dr.vet.med, strokovna vodja ambulante in vodja veterinarskega teama.


Slika

Sem Tjaša Kosmač. Prihajam iz majhne, a po prvem slovenskem filmu znane vasice, Grahovo ob Bači na severnem Primorskem.
Že od malih nog živim v naravi in z naravo. A prav poseben prostor v mojem srcu pripada živalim in skrbi za ta čudovita bitja. Od kar pomnim, prinesem domov vse, kar v mojih očeh potebuje ljubezen in pomoč. Prav zato sem že kot majhna deklica vedela, da bom veterinarka. Druge možnosti preprosto niso obstajale. Želja se mi je izpolnila najprej s končano srednjo šolo za veterinarskega tehnika, ki sem jo dopolnila še s študijem na Veterinarski fakulteti. Diplomirala sem oktobra 2004.
Ves čas izobraževanja sem pomagala in se učila po različnih ambulantah v Sloveniji, na koncu študija sem dodatno znanje pridobila še na veterinarski kliniki v Brnu.
Zaposlena na manjši veterini na Tolminskem, sem poglobljeno delala na področju veterinarske medicine malih živali, predvsem v interna medicini, dermatologiji in mehki kirurgiji. V tem času sem bolje spoznala problematiko prostoživečih mačk in kar me je najbolj prizadelo, mačehovski odnos okolice do teh živali. S svojimi neomajnimi nazori in želji po vedno večjem znanju sem hitro prerasla okvirje ambulante, na kateri sem bila zaposlena. Na srečo sem se lahko v pravem trenutku zaposlila na Veterini MH, ki dobro razume in spoštuje vse živali in kjer bom svoje poslanstvo z veseljem nadaljevala.
V prostem času potrebno energijo in sprostitev najraje poiščem v športnih aktivnostih ali odkrivanju novih krajev v krogu svojih najdražjih. Veliko zagona in dobre volje pa mi dnevno prinesejo še tibetanski mastif Akim, posvojena in trmasta mačka Pepa ter dva zapuščena člana divjine, šoja Toš in veveriček Herman.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Pe jun 08, 2012 7:00 pm

Re: Center Mačje hiše

Klavdija Štajner, dr. vet.med, samostojna veterinarka

Slika


Že v mladosti so me spremljale živali in narava, tako da sem se po končani osnovni šoli odločila za vpis v srednjo veterinarsko šolo. Leta 2001 sem se vpisala na veterinarsko fakulteto in jo leta 2009 končala. Dve leti sem bila zaposlena v veterinarski bolnici Toplica v Topolšici, kjer sem si pridobila veliko znanja na področju interne medicine in manjših kirurških posegih. Zanimata me predvsem dermatologija in interna medicina. Želim si pomagati živalim na najboljši možen način. V svojem delu uživam in ga z velikim veseljem opravljam.

Klavdija štajner
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Pe jun 08, 2012 7:03 pm

Re: Center Mačje hiše

Urša Andromako, dr.vet.med, veterinarka začetnica (več kot perspektivna in nadarjena :) )

Slika



Želja, postati veterinarka, se je iz ljubezni do živali razvila že nekje v osnovni šoli. Tako sem se po zaključeni maturi na Gimnaziji Šentvid leta 2005 vpisala na Veterinarsko fakulteto v Ljubljani, kjer sem diplomirala septembra 2011. Ker sem želela delati z malimi živalmi, sem študij dopolnila z večletnim volunterskim delom na Kliniki za male živali Veterinarstvo Trstenjak-Zajc v Ljubljani in občasnim voluntiranjem v Zavetišču za zapuščene živali Ljubljana.

V prostem času se ukvarjam s plesom in glasbo (igram klavir), uživam v branju knjig in sprehodih v naravi, na katerih mi družbo dela moja psička Amida.

Urša Andromako
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Pe jun 08, 2012 7:06 pm

Re: Center Mačje hiše

Veronika Pretnar, dr.vet.med, veterinarka začetnica (še en obetaven vunderkind :) )

Slika

Velika ljubezen do živali, ki me spremlja že od malih nog, me je pripeljala do študija na Veterinarski fakulteti Univerze v Ljubljani, kjer sem diplomirala v oktobru 2011. Dosedanje poklicne izkušnje sem pridobivala z opravljanjem prakse pri več različnih veterinarjih, po diplomi pa sem opravila pripravništvo na kliniki za male živali v sosednji Avstriji. V življenju so me vedno spremljali najrazličnejši ljubljenčki, trenutno pa me razveseljujeta bel mačkon in črna kobila. Pomagati živalim v stiski mi je v velik izziv in zadovoljstvo.

Veronika Pretnar
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Pe jun 08, 2012 7:10 pm

Re: Center Mačje hiše

Ena je primorka, ena štajerka, ena gorenjka in ena ljubljančanka. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe jun 08, 2012 7:16 pm

Re: Center Mačje hiše

Čist premal mačk je na teh slikah, če izvzamem človeške. Bomo poskrbeli za to pomanjkljivost. :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Pe jun 08, 2012 7:18 pm

Re: Center Mačje hiše

Punce, lepo vas je spoznati :good:

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Pe jun 08, 2012 7:20 pm

Re: Center Mačje hiše

:good:

Upam, da bomo kdaj videli kakšno slikco Hermana :girlblush:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Pe jun 08, 2012 7:22 pm

Re: Center Mačje hiše

:good: :welcome:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe jun 08, 2012 7:25 pm

Re: Center Mačje hiše

Nartaboljtalepšejša ambulanta in nartaboljtalepšejše vetke. :sunny:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 745

Pridružen: To sep 07, 2010 1:47 pm

Odgovor Pe jun 08, 2012 9:33 pm

Re: Center Mačje hiše

renata je napisal/-a:Nartaboljtalepšejša ambulanta in nartaboljtalepšejše vetke. :sunny:


;)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor So jun 09, 2012 7:28 am

Re: Center Mačje hiše

U madona, če vam pa veterina ne bo laufala, lahko pa modno agencijo odprete!!! Nisem vedela, da ste imeli za pogoj za zaposlovanje tudi, da morajo biti vetke same lepotice!!

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor So jun 09, 2012 7:33 am

Re: Center Mačje hiše

pa fejst so prijazne, pa zagnane za delo, ni da ni :good:
(hvala za to predstavitev,končno se bom nehala motit pri imenih :girlblush: )
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor So jun 09, 2012 9:53 am

Re: Center Mačje hiše

Mačja mama je napisal/-a:U madona, če vam pa veterina ne bo laufala, lahko pa modno agencijo odprete!!! Nisem vedela, da ste imeli za pogoj za zaposlovanje tudi, da morajo biti vetke same lepotice!!

:D :D

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor So jun 09, 2012 9:53 pm

Re: Center Mačje hiše

Se mi zdi da tu še ne piše, pa bom preplonkala iz FB. :blush:
Sterilizacija mačke 42€
Sterilizacija mačke + čip 48€

Kastracija mačka 30€
Kastracija mačka + čip 36€

:good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Ne jun 10, 2012 7:40 am

Re: Center Mačje hiše

Dolgujemo še eno pojasnilo.
Ker smo le nekaj dni pred načrtovano verifikacijo ambulante izvedeli, da po 62.členu Zakona o veterinarstvu nosilec te dejavnosti mora biti organizacija, ki je ustanovljena po Zakonu o gospodarskih družbah, kar oblika neprofitni zavod ni, smo morali na hitro urediti to zadevo. Veterinarska dejavnost bo v okviru zavoda Mačja hiša poslovala kot Veterina MH, d.o.o., katere formalna lastnica sem trenutno sama, bo pa v nekaj dneh lastnik Veterine MH, d.o.o. sam zavod Mačja hiša. Takoj po tem, ko v statutu zavoda uredimo spremembe, ki so za to potrebne, vsekakor pa pred pričetkom samega poslovanja.
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Mačja hiša

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.