V središču

Bivši začasniki na obisku


Srečne zgodbe živali, ki so iskale dom.

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6179

Pridružen: Pe sep 24, 2010 1:53 pm

Odgovor Sr mar 30, 2011 1:05 pm

Bivši začasniki na obisku

Tole temo sem odprla, da bi vam povedala, da nas je včeraj obiskala psička Ella s svojima človekoma. Ella je bila pri meni v varstvu kratek čas, ker je (še vedno) tako zahtevna psička, da ji nikakor nisem bila kos in sem jo predala v bolj izkušene roke, kjer je potem tudi dočakala svoj pravi, stalni dom.

Ella je namreč po duši in telesu pravi lovski pes in sicer bosanski barak. To pomeni, da zavoha divjo žival zelo na daleč in se ne more premagati, da ji ne bi sledila. Redko katera ograja jo zadrži, zato mora biti ves čas na povodcu. Poleg tega potrebuje dnevno veliko gibanja, kar pomeni, da mora biti njen gospodar tudi v dobri fizični kondiciji. Tudi crkljanje, božanje in ostale nežnosti, ki jih ljudje nudimo psom, niso zanjo, zato so se njeni morali s tem sprijazniti.

Presrečna sem, ker so posvojitelji, ki imajo radi takega psa, kot je Ella in sem jim hvaležna za vse, kar storijo zanjo, predvsem pa za to, da so. Za Ello sem vesela, da je našla dober dom, kjer jo razumejo, saj je v svojem mladem življenju že toliko pretrpela.

Upam, da bom v to temo še pisala.... Tudi o drugih, ki so pri nas zaživeli novo življenje ... :)

Ella in njeni, srečno, rada vas imam! :good: :clap:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Sr mar 30, 2011 3:38 pm

Re: Bivši začasniki na obisku

:kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Če mar 31, 2011 7:25 am

Re: Bivši začasniki na obisku

Za vsako rit palica raste...
Aja, ne - :P sem hotela napisat: ZA VSAKEGA PSA (mačka) SKRBNIK RASTE... samo včasih bolj počasi! ;)

Vesela za Ello in posvojitelje.
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.