V središču

Zbiranje stvari za otroke iz Trbovelj


Moderator: renata

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3216

Pridružen: Pe jun 10, 2011 7:43 am

Odgovor Sr nov 07, 2012 9:28 pm

Zbiranje stvari za otroke iz Trbovelj

Ker vidim kako pridno odpirate teme in, da če se nečesa lotite tudi kaj naredite sem se odločila, da objavim tukaj nekaj kar sem zasledila na Facebooku.

PROSIM POMAGAJMO - Kmalu bo tu praznični DECEMBER, čas v katerem se stiska socialno ogroženih družin še bolj pokaže...sploh pri darilih za otroke. Osebno Vas prosim, da naredimo nekaj skupaj in pomagajmo po najboljših močeh. Skupaj z Gimnazijo Trbovlje, ki že leta sledi dobrodelnosti bomo pomagali tudi v Ladivi. Tudi letos bo na šoli potekalo obdarovanje otrok iz socialno ogroženih družin. Vsebina
daril pa bo odvisna od nas in tega, čemu smo se pripravljeni odreči.
Zbira se vse: stare družabne igre, sladkarije, likovne pripomočke, igrače, plišaste živali, knjige in podobno ♥

Vse to lahko prinesete v LADIVO ali šolsko knjižnico GIMNAZIJA TRBOVLJE do konca novembra in tako z »malenkostjo« nekomu res polepšate praznike. Iskrena hvala za pomoč.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater


Jaz sem se odločila, da definitivno darujem vsaj vse čokolade oz. bomboniere, ki jih ponavadi dobim v službi decembra (tudi moja stegna mi bodo hvaležna :D ) pa pobrskala bom za kakšne igrače in vprašala okrog, če kdo kaj ima samo moje prijateljice so v letih, ko imajo še čisto mičkene otroke tako da ne bo ravno veliko.

Najbrž je tudi med vami kdo iz Trbovelj? Drugače sem se pa pogovarjala z znanko, ki je to sliko delila in je iz Trbovelj, da lahko njen fant, ki dela v Ljubljani stvari pobere in odpelje.
No, če bo katera kaj takega našla kar lahko pogreša ali ne uporablja več naj mi pošlje ZS pa se bomo naprej zmenili. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Sr nov 07, 2012 9:48 pm

Re: Zbiranje stvari za otroke iz Trbovelj

Za licitacijo od prejšnjega tedna sem dala eno knjigo (za odraščajoča dekleta) ki ni bila zlicitirana. Ni glih za otroke, ampak želiš vseeno?

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3216

Pridružen: Pe jun 10, 2011 7:43 am

Odgovor Če nov 08, 2012 5:15 pm

Re: Zbiranje stvari za otroke iz Trbovelj

Ja, seveda. Bom vprašala, če to tudi pride v poštev drugače pa sodelavka tudi dela na enem izmed društev, ki se ukvarjajo z nasiljem v družinah pa imajo potem varne hiše itd. in so tudi kakšna odraščajoča dekleta, ki jim bo prišlo prav. :good: :) Hvala. :)

Ok meni se spet začenja PMS in je najbrž to en izmed razlogov (ne pa edini), da mi gre kar na jok...tukaj sem v manj kot v 24ih urah dobila 3 konkretne odzive, v službi so se tudi odzvali in sem tolk vesela, da se še znamo ljudje skupaj vzet pa pomagat. In to tko človek človeku, brez raznoraznih posrednikov pa velikih besed. Hvala vam vsem. <3

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor Če nov 08, 2012 8:58 pm

Re: Zbiranje stvari za otroke iz Trbovelj

Piši v skupino "igrače za bolnico". Tam dostikrat kdo ponuja plišaste igrače, pa jih imajo večinom že dovolj.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3216

Pridružen: Pe jun 10, 2011 7:43 am

Odgovor Če nov 08, 2012 9:09 pm

Re: Zbiranje stvari za otroke iz Trbovelj

Hvala za idejo! :good:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3216

Pridružen: Pe jun 10, 2011 7:43 am

Odgovor So nov 10, 2012 7:04 pm

Re: Zbiranje stvari za otroke iz Trbovelj

Evo dons je še mami prnesla eno vrečo čokolad :good: :yahoo:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3216

Pridružen: Pe jun 10, 2011 7:43 am

Odgovor To nov 27, 2012 7:14 am

Re: Zbiranje stvari za otroke iz Trbovelj

Res hvala vsem za sodelovanje :kiss: :kiss: :kiss:

Vrni se na Skupne akcije

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.