V središču

Pomoč vegradovim delavcem


Moderator: renata

Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 741

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:11 pm

Kraj: Primorska

Odgovor Če nov 04, 2010 9:48 am

Pomoč vegradovim delavcem

Živalovarstvenike druži predvsem želja pomagati živalim v stiski. Tokrat pomagajmo ljudem! Zaključimo leto s super dobrodelnostjo!

Ste letos pridelali veliko krompirja in imate kakšno gajbo odveč? Vam ostaja druga zelenjava ali sadje? Je minilo že več kot eno leto, odkar ste pospravili omaro z oblekami (moškimi)?

Vse presežke lahko donirate pomoči potrebnim vegradovim delavcem. Društvo mali princ vsak dan od 13-15h deli stvari pri enemu izmed samskih domov, in sicer na Podmiliščakovi 51 v Ljubljani.

Potrebujejo vse kar se tiče hrane (sadje, zelenjava...), moška oblačila vseh velikosti, mila...

V kratkem bom peljala gor eno pošiljko, zato se mi lahko pridružite. Stvari lahko pripeljete do Šareda, Kopra, Ritomeč, Hotične, Kozine, Dolenje vasi pri Senožečah (kontaktirajte me na zs). Seveda lahko stvari peljete tudi v lastni režiji, saj imate vse podatke navedene (za ostale naslove, kjer se nahajajo samski domovi, pokličite društvo mali princ).

V vašem kraju organizirajte mini zbiralno akcijo, saj bi veliko ljudi rado pomagalo, verjemite.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2600

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:07 pm

Odgovor Če nov 04, 2010 11:55 am

Re: Pomoč vegradovim delavcem

Če prav razumem, lahko stvari dostavim tudi na Podmilščakovo v Ljubljani, a ne? Meni je tole najbližje. Se mi pa zdi dobra ideja, upam, da bo izkupiček dober.
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 741

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:11 pm

Kraj: Primorska

Odgovor Če nov 04, 2010 12:26 pm

Re: Pomoč vegradovim delavcem

Seveda, Mateja. V bistvu lahko kadarkoli, vendar ob tistih urah so mi rekli, da so iz društva tam. Vegradovi delavci so tudi v drugih samskih domovih (Velenje...), zato se lahko tudi po ostalih delih Slovenije aktivirate.

Vrni se na Skupne akcije

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.