V središču

Pritepeni muc


Moderator: renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor Po jun 27, 2011 2:20 pm

Re: Pritepeni muc

macafaca je napisal/-a:Na občini so kr neki mutili, da če sem mačko ulovila, bom težko dokazala da je prostoživeča in da naj jo spustim nazaj in pokličem zavetišče, da jo pridejo ulovit, potem pa naj me ne briga več in da nazaj je nihče ne bo vozil, ker če jo hočem nazaj, potem je mačka moja in bla bla bla :dash:

O huuudooooo... jaz ne morem drugega kot: :fool: :lol: Slika :dash:

macafaca je napisal/-a:... potem pa naj me ne briga več in da nazaj je nihče ne bo vozil, ker če jo hočem nazaj, potem je mačka moja in bla bla bla :dash:


O hudoooo še enkrat :good: A tole slučajno ne bi bilo plačano iz davkoplačevalskega denarja? A se je za čudit, da nam gre država v tri krasne? Že res, da se zavetišče lahko odloči, ali jo bo oddajalo ali vrnilo, ampak a ti ali gospa je pa ne moreš it posvojit v zavetišče al kako? :rolleyes:

Sicer pa sej res... kaj pa je ena sterilizacija v primerjavi s 6 miljoni €, ki jih naša država porabi na dan?!
Tole barko bo treba res zapustit... ker če jo hoče kapitan peljat, mora met oficirje in strojnike, ki vejo kaj počnejo...
You dont know me, you just wish you did. :playboy:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Po jun 27, 2011 2:32 pm

Re: Pritepeni muc

A ti se temu čudiš? :P Pridi malo k nam na območje celjskega Vurs, boš še bolj čist fertik od šoka. Tudi prijave ne pomagajo, ureditvena odločba je bila ob vseh prijavah v vseh letih izdana samo ena, pa še tisto se je morala najditeljica na glavo postavit.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor Po jun 27, 2011 2:47 pm

Re: Pritepeni muc

Jaz sama sebi ne verjamem, da se še kar čudim.... :fool: Še ne vem al sem res, res tako zelo naivna, al pa sem samo brezupen optimist... :dash:
Ampak počasi bom pa verjela, da večje govno ko si v tej državi, boljše se maš.... :bad: kapitan pa še kar slavospeve sam sebi poje... tisti redki oficirji, ki majo kaj pojma in volje mu bojo pa ušli, da še vedel ne bo kdaj.

Ne vem zakaj mam neprijeten občutek, da bo Murphy poskrbel, da grejo stvari kot se spodobi od slabega k še slabšemu še drugje in po drugih OU. Za neskladje interesov zgleda da pri nas še niso slišali, pa za kakšno izločitev iz postopkov odločanja tudi ne, so pa zato za lobije, ki jih je treba poslušat... :bad:
You dont know me, you just wish you did. :playboy:

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 430

Pridružen: Ne sep 12, 2010 11:54 am

Odgovor Po jun 27, 2011 4:28 pm

Re: Pritepeni muc

helena je napisal/-a:Pridi malo k nam na območje celjskega Vurs, boš še bolj čist fertik od šoka.


Če je pa Boleslav :lol: Zakone sicer pozna u nulo, jih pa uporabi za to da mu ni treba nič naredit..

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 87

Pridružen: Ne jun 26, 2011 11:01 am

Odgovor Po jun 27, 2011 4:58 pm

Re: Pritepeni muc

helena je napisal/-a:Dajte čimprej muco sterilizirat, da ni slučajno breja in si boste naredili še +3,4,5,....problemov. In ne dajaj je iz rok, dokler ni porihtana.


breja ni, stara je nekje 10 - 12tednov in tehta 970g, kar je menda premalo. Koliko bo sploh morala tehtat, sem pozabla vprašat :blush:
Jaz jo bom porihtala v toliko, da jo dam zdravo iz rok, se pravi razglisteno, razbolhano, testirano in cepljeno. Uporabila veze, uf, je rekel da mi bo zaračunal samo tabletke in ampule :girlblush: to pa menda ne bo toliko naneslo? Muca bo potem v stanovanju pri meni, dokler jo ne pride iskat gospa, kot sem že rekla, jo bo potem čipirala in sterilizira ( tudi ta mačka ki jo ima, je sterilizirana in čipirana). Mislim da ne bo problemov. A bo vredu tako ?
Danes sm jo pustila vetu in jo grem jutri pop. iskat, jo porihtal tačas, kar je pa peč treba :good:

men se zdi da smo se vredu vse zmenili, pač glede na situacijo in zmožnosti :)

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 87

Pridružen: Ne jun 26, 2011 11:01 am

Odgovor To jun 28, 2011 7:22 am

Re: Pritepeni muc

sej ne boste verjeli!! vsaj jaz ne morem!! :dash: :dash: :dash:
ŠE ENA MAČKA! aaaaaaaaaaaa!!!
sem peljala otroke zjutraj v vrtec in sem jo videla sedet na stopnicah pred drvarnico, identična kot ona. me je kap ! sem klicala frenda veta, če je ziher, da sem jaz pustila mačko pri njem :O pa daaaajte folk no! in kaj naj zdej?
tolk sem besna :devil:
grem še enkrat na občino klicat :devil:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor To jun 28, 2011 7:28 am

Re: Pritepeni muc

Karkoli, samo ne je lovit, ker ne boš težko dokazala, da je prostoživeča... :dash: :dash: :dash:

Malo poglej okoli, če je še kakšen, pa če je mogoče mama kje v bližini. Al pa povprašaj, če je mela mačka od koga od sosedov mladiče.

Mogoče te pa kdo "razveseljuje" z darilci, ko si za prvega psokrbela... :dash:
You dont know me, you just wish you did. :playboy:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1337

Pridružen: Če sep 09, 2010 4:40 pm

Odgovor To jun 28, 2011 7:30 am

Re: Pritepeni muc

Ko si enkrat notr, si notr :P
Drugače pa vesela za mucico.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor To jun 28, 2011 7:35 am

Re: Pritepeni muc

sleepy je napisal/-a:Karkoli, samo ne je lovit, ker ne boš težko dokazala,

Jaaaaaoooo kir butec?!?!?!?! :fool: Ne ne boš ampak BOŠ TEŽKO...

:dash:
You dont know me, you just wish you did. :playboy:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 87

Pridružen: Ne jun 26, 2011 11:01 am

Odgovor To jun 28, 2011 7:36 am

Re: Pritepeni muc

sleepy je napisal/-a:
Mogoče te pa kdo "razveseljuje" z darilci, ko si za prvega psokrbela... :dash:


sem tudi jaz pomislila...

a ma kdo link točno kateri člen in zakon določa da mora občina poskrbet? zdej mam telefonsko direktno od tipa ki je zadolžen za to, včeraj me je kar ena ženska skenslala....bi rabla ta člen, da mu ga zdrdam v faco :devil:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor To jun 28, 2011 7:38 am

Re: Pritepeni muc

You dont know me, you just wish you did. :playboy:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 87

Pridružen: Ne jun 26, 2011 11:01 am

Odgovor To jun 28, 2011 7:57 am

Re: Pritepeni muc

WHO'S THE MAN?? I'M THE MAN!!! :yahoo: :yahoo: :yahoo: :good:

pridejo po muco, pa še opravičil se mi je za ono včeraj, da se bo pogovoril s sodelavko :good:

zdaj pa ne vem...zavetišče me bo kontaktiralo, a imam pravico zahtevat da se mačko vrne na lokacijo, ali naj pustim da crkava v zavetišču? sem razmišljala da bi jim še ono podturila, sam ne bom, jo bomo porihtali tako kot je dogovorjeno, upam da si gospa ne premisli, za tega srotka mačjega pa tudi upam da bo ok poskrbljeno.

sem pa sigurna da je to mače na novo, ker sem takrat res vse pregledala in vedno sem videvala samo enega mucka, ponavadi se je igral na stopnicah zgodaj zjutraj, sam, pomoje če bi jih bilo več, bi se igrali skupaj? ta se je danes pojavil. grrrrrr....
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 256

Pridružen: So okt 09, 2010 5:17 pm

Odgovor To jun 28, 2011 8:03 am

Re: Pritepeni muc

:clap: Bravo!
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 29

Pridružen: So jun 25, 2011 9:40 am

Odgovor To jun 28, 2011 8:14 am

Re: Pritepeni muc

Še eden?? Aha se je že začel, zdej so se povezal (mački namreč) in bodo k tebi zahajali, ker jih lepo porihtaš :D

Lepo slišat, da si občinarjem zabrusila in da te končno jemljejo resno.
Knof.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor To jun 28, 2011 8:16 am

Re: Pritepeni muc

macafaca je napisal/-a:WHO'S THE MAN?? I'M THE MAN!!! :yahoo: :yahoo: :yahoo: :good:

zdaj pa ne vem...zavetišče me bo kontaktiralo, a imam pravico zahtevat da se mačko vrne na lokacijo, ali naj pustim da crkava v zavetišču? sem razmišljala da bi jim še ono podturila, sam ne bom, jo bomo porihtali tako kot je dogovorjeno, upam da si gospa ne premisli, za tega srotka mačjega pa tudi upam da bo ok poskrbljeno.


Zahtevat ravno ne, jaz pa načeloma verjamem, da se da vse pametno zmenit, če se hoče. Ne vem kako dela Zonzani, tudi sicer se jaz s temi postopki okoli prostoživečk bolj malo ubadam, kadar pa se, sem povsem zadovoljna, če so ljudje dojemljivi za vrnitev nazaj vsaj kadar je okolje primerno. Že tako jih je preveč in domov za vse ni, tako da ne vem zakaj ne vrnit tistih, ki prihajajo iz varnega okolja.
You dont know me, you just wish you did. :playboy:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1337

Pridružen: Če sep 09, 2010 4:40 pm

Odgovor To jun 28, 2011 8:43 am

Re: Pritepeni muc

:D :good:
Če je dokaj ok okolje, ga ne pustit v zavetišču. Povej, da boš ti zanj skrbela, pa se mu pač daje hrano in vodo, pa da ima malo kontrole, če bi se npr poškodoval, da ga pelješ k veterinarju/zavetišče. Če je že prostoživečka in če se ji daje hrano in pa dela kontrolo, (si sicer zasluži mnogo boljše življenje, ampak)načeloma ji nič ne manjka.

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 430

Pridružen: Ne sep 12, 2010 11:54 am

Odgovor To jun 28, 2011 12:51 pm

Re: Pritepeni muc

Mene so sami vprašali, če želim da se vrne ali da ostane v zavetišču, tak da če ga hočeš nazaj ne bo problema.

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 87

Pridružen: Ne jun 26, 2011 11:01 am

Odgovor To jun 28, 2011 1:51 pm

Re: Pritepeni muc

Sem bila v službi, ob 5ih grem k vetu po taprvo muco, klicala me je tudi ona gospa, ki jo bo vzela, če je vse vredu in tako, zaenkrat je resna, v nedeljo pride ponjo, ko se bo dokončno preselila. To tadrugo mačje revše pa čepi na drvih in piha name, celo suhceno in miceno :) hrano je pojdel od zjutraj, zdajle grem novo porcijo naštimat.
no, bom probala se zmenit da jo pripeljejo nazaj, pa jo bom hranila. mogoče bi jo lahko celo tukaj poskušali oddajati, poštimana bo, pa mogoče se izkaže da ni tako divja, ko si malo zaupanja pridobi...

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 87

Pridružen: Ne jun 26, 2011 11:01 am

Odgovor Sr jun 29, 2011 7:26 am

Re: Pritepeni muc

OMG, met mačjega mladiča doma je pa čist divje :O :O :O :lol: moj hani bo tak živčnega fasal, no, do nedelje tud jaz verjetno :lol: :lol: vet je rekel da je maca ok, zdrava, testi so negativni, samo ne vem na točno kaj že :blush: kugo menda pa še neki....pa tobrex kapljice za oči morem dajat tri dni. cepljenje plačam ddrug mesec, pri naslednji plači, res je kul dečko, mi je šel na roko :girlblush:
tadruga je pa zunaj, plaha, počaka na hrano, samo če pa stegneš roko proti njej se pa umakne, ampak ne zbeži čisto preplašeno, tako da je očitno podobno kot s to. čakam kdaj me zdej pokličejo iz zavetišča, danes bi naj :scratch:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Sr jun 29, 2011 7:55 am

Re: Pritepeni muc

test FeLV in FIV najverjetneje.
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Debate

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.