V središču

Okoli 10dni star najdencek


Moderator: renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2062

Pridružen: Ne dec 26, 2010 7:37 pm

Kraj: Prebold

Odgovor Sr jun 22, 2011 12:58 pm

Re: Okoli 10dni star najdencek

jadrankaj je napisal/-a:Pa še dodatek - mački, posvojeni od MH in ostalih preverjenih društev in začasnikov so načeloma najboljše posvojitve, ker oddajamo mačke s katerimi se 24 ur na dan ukvarjamo, zdravimo, če je treba in ne zavajamo ljudi z neresničnimi podatki.


Podpis. :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2766

Pridružen: Če sep 09, 2010 5:00 am

Kraj: Celje

Odgovor Sr jun 22, 2011 1:15 pm

Re: Okoli 10dni star najdencek

To, da mora muca imeti eno leglo, je pa že zelo ZASTARELO PRAVILO :dash: .
Legla vseh mačk in tudi psov (ki ne potekojo kontrolirano v okviru registriranih rejcev pasemskih mačk in psov) so neželjena in nesmiselna in ljudje, ki s stem ukvarjajo so BACK YARD BREEDERJI, ki katastrofalno stanje nekontroliranih rojstev mačk in psov prav namensko še poslabšujejo :dash:
Vsak normalen kuturno in moralno osveščen lastnik muce, ki ima svojo mačko v resnici rad in ji želi le najboljše tudi zdravstveno, bo dal svojo mačko sterilizirat čimprej, če je možno, že pred prvim breznanjem. Zgodaj steriliziranim mucam se zmanjša možnost, da bodo bilokdaj zbolele za tumorjem dojk za 95-99%.
Torej parjenje za tvojo muco ni imelo prav nikakršnega smisla, ravno obratno :fool:
Vse zi že 10x slišala, upoštevala pa ne boš nobenega nasveta to je jasno kot beli dan :devil:
Ni navadnih mačk
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr jun 22, 2011 1:28 pm

Re: Okoli 10dni star najdencek

OK, zdaj bom postala še jaz počasi agresivna.
A bomo začeli brat, kaj je kdo napisal, preden bomo pritisnili "Pošlji"? Pixolinna je že na tretji strani napisala, da BO S/K mamo in mladiče.
In, prosim, da ne predvidevate, naj se vam ne dozdeva, pa ne bodite sigurni v...
Tole, Debra:
Debra je napisal/-a:Vse zi že 10x slišala, upoštevala pa ne boš nobenega nasveta to je jasno kot beli dan :devil:

je popolnoma neprimerno in se bom ob takšnih žaljivih izjavah začela obnašat kot moderator (kar pravzaprav, glej ga zlomka, tudi sem :scratch:) in jih brisat!
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6219

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Sr jun 22, 2011 1:49 pm

Re: Okoli 10dni star najdencek

Ta tema je že zdavnaj presegla meje okusnega - pa s tem nikakor ne kažem s prstom na nobenega posameznika, temveč kar na veliko večino, kar nas je tukaj nakladalo. Vsekakor podpiram idejo, da začnete moderatorji moderirat. :good:
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor Sr jun 22, 2011 6:32 pm

Re: Okoli 10dni star najdencek

Debra je napisal/-a:
Legla vseh mačk in tudi psov (ki ne potekojo kontrolirano v okviru registriranih rejcev pasemskih mačk in psov) so neželjena in nesmiselna in ljudje, ki s stem ukvarjajo so BACK YARD BREEDERJI, ki katastrofalno stanje nekontroliranih rojstev mačk in psov prav namensko še poslabšujejo :dash:


No, tole pa ni čisto res.Kontrolirana reja v okviru registriranih rejcev pasemskih mačk in psov pač nima veliko skupnega z zaželenostjo, še s smiselnostjo ne. Dokler jih je preveč je nesmiselno vsako leglo, če mene kdo vpraša. In prav mogoče je, da je nerodovniško leglo bolj zaželeno kot kakšno katerega registriranega rejca. Problem je drugje - da jih je preveč in ni primernih domov za vse. Z registriranimi rejci to nima veliko zveze in od nekdaj se mi upira ideja, da so le rejci pasemskih živali upravičeni do reprodukcije svojih živali.
:truce:
You dont know me, you just wish you did. :playboy:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6178

Pridružen: Pe sep 24, 2010 1:53 pm

Odgovor Sr jun 22, 2011 9:33 pm

Re: Okoli 10dni star najdencek

Me prav zanima, kaj naredijo rejci pasemskih živali s "presežkom" mladičev?
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Sr jun 22, 2011 9:34 pm

Re: Okoli 10dni star najdencek

Naredijo razprodajo al pa kej drugega.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Sr jun 22, 2011 10:03 pm

Re: Okoli 10dni star najdencek

Pixollina, kaj je zdej s tamalim? Sta bila pri vetu?
Prejšnja

Vrni se na Debate

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.