V središču

Če iščete svojo "ukradeno" muco....je to mogoče ta??


Moderator: andreja

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr jul 20, 2011 10:29 am

Re: Če iščete svojo "ukradeno" muco....je to mogoče ta??

:girlsad: Taki "ljubitelji" živali, jih sploh ne bi smeli imet. :dash:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2684

Pridružen: Ne okt 17, 2010 9:35 pm

Odgovor Sr jul 20, 2011 10:59 am

Re: Če iščete svojo "ukradeno" muco....je to mogoče ta??

gaja je napisal/-a:Danes sem od " pametne" sosede ( moževe sorodnice ki ima stanovanje v isti hiši kot mi) izvedela da sem mučiteljica mačk. :O

Da vedno gleda moji dve muci kako otožno zreta skozi okno... :bad:

Da je njihov maček najbolj srečen muc, ker je zunaj ( naj povem da živimo tik ob Goriški magistrali)..... :bad:

Ponudila sem se da plačam kastracijo njihovemu mačku, če je njim predraga, pa so mi rekli, da mora bit maček citiram;" tak kot ga je bog ustvaril")... :bad:


Jaz ga s ceste pobiram skoraj vsak dan in nosim domov, pokazala sem ji te slike, pa mi je rekla, da se bo mačku zgodilo kar mu je usojeno in naj bom jaz tiho, ker mojim uničujem življenje... :devil: :dash:

Čisto sem jezna in bi ta hip najraje kričala!!!!

Moje muce imajo kvalitetno hrano ( in ne iz evrospina kot njihov) in meni se zdijo zadovoljne in se mi njhov muc smili, ker je super mačkon pri neodgovornih lastnikih.... :dash:

Danes sem jezna!!!! :devil:


Povej tej ženski, da ji je bog dal tega mačka, da odgovorno poskrbi zanj.

Bog ji tudi ni dal otrok zato, da jih spusti na cesto in se sami zajdejo, brez ali z božjo pomočjo.

:dash:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 86

Pridružen: Če mar 31, 2011 12:16 pm

Odgovor Sr jul 20, 2011 11:55 am

Re: Če iščete svojo "ukradeno" muco....je to mogoče ta??

Saj bom, bojim pa se da bom z bratom od moža ( ta gospa je njegova žena) prišla v velik prepir če ugotovi in zanetla še en prepir pri bajti. :O

A bom preživela še tega ( kot vse do sedaj) :lol:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr jul 20, 2011 11:58 am

Re: Če iščete svojo "ukradeno" muco....je to mogoče ta??

Splača se. Jaz se v tem primeru ne bi sekirala, če zamerijo, raje jih naj bo sram s takim razmišljanjem. Držimo pesti!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6219

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Sr jul 20, 2011 12:04 pm

Re: Če iščete svojo "ukradeno" muco....je to mogoče ta??

sicer je pa kastracija tok neopazen poseg, da če boš tiho, mogoče niti opazili ne bojo. al pa ko bojo na dopustu recimo. znajdi se.
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 86

Pridružen: Če mar 31, 2011 12:16 pm

Odgovor Sr jul 20, 2011 12:40 pm

Re: Če iščete svojo "ukradeno" muco....je to mogoče ta??

Še malo jih bom provala spametovat, ker maček ni niti cepljen ( v enem letu kolikor je star še ni videl veterinarja :O ). Sama mu še cepljenja ne morem plačat ( imam dve svoji, botra sem, pa še hčer imam) in mu celotne oskrbe ne morem kriti. Tolk mi je že uspelo da mu dajo vsaj tablete proti zajedavcem, se pa trudim da bi jih spametovala, glede kastracije bom počakala da grejo na dopust, bom videla komu bojo dali skrbet za mačka ( mogoče raje tašči, ker jaz preveč težim pa še ven ga nebi spustila). Rada bi jih spravila k pameti da bi postali malo bolj odgovorni. :devil:
Prejšnja

Vrni se na Obvestila

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.