Odgovor To sep 04, 2012 1:37 pm

Dobrodelna večerja z Lindo Tellington-Jones (10. 9. 2012)

Tole sem prejela na mejl:

Vsi, ki si želite večer preživeti s svetovno znano psihologinjo za živali, ustanoviteljico Tellington TTouch metode® in častno doktorico Wisdom University (Univerza Modrosti) Lindo Tellington-Jones, toplo vabljeni na skupno večerjo.

Večerja bo potekala na terasi Vile Andor v Ankaranu, kjer ti pogled nehote odplava na gladino morja, nosnice polni vonj borovcev, pogovor spremlja prijetna glasba in okusno pripravljena hrana. Lindo Tellington-Jones bo spremljal tudi predsednik Mednarodnega združenja Ambasadorjev živali Rolanda Klegejara, tako da vabljeni vsi ljubitelji in zaščitniki živali.

Postregli vam bomo:
-sipice s črnimi olivami na koromačevi peni in hrustljavo bučko
-nabodalo z orjaško kozico, sirom, rdečim poprom in limoninim timijanom
-bavette Andor
-file kovača v mediteranski omaki s pečenim mladim krompirčkom
-čokoladna tortica na beli kremi s sezonskim sadjem

Večer z Lindo Tellington-Jones in Rolandom Klegerjem bo v ponedeljek, 10.9.2012, s pričetkom ob 19. uri.

Cena večerje je: 40€ na osebo, brez pijače
Del izkupička bo šel za hrano in potrebne dodatke številnim živalim »brezdomčkom« in »upokojenčkom« na Ranču Kaja in Grom.
Zaradi oganizacije dogodka so potrebne predhodne rezervacije na:
05 615 5000 ali villa@andor.si
Vljudno vabljeni!


Nanje sem se obrnila s predlogom, da bi lahko glede na naravo dogodka in njegov dobrodelni izkupiček, ki gre živalim,
pripravili tudi meni, ki ne bo vseboval živali na krožniku, saj bodo tako nagovorili še širšo publiko.

Odzvali so se na pobudo :clap: in pripravili še dodaten, brezmesni meni:

VEGI MENU

Divji riž s kumarico, mangom in sojinim prelivom
***
Široki rezanci s špinačo, pinjolami in češnjevim paradižnikom
***
Popečena polenta z brokolijem na posteljici od koromača
***
Zelenjavna nabodala s tofujem, v omaki od zelenega popra, obložen s kvinojo
***
Hruškova čežana z ovsenimi kosmiči in jagodami


Cena na osebo: 40,00 €
Del izkupička gre v dobrodelne namene, rezervacija je obvezna.

Tako da sedaj obešam pod dogodke, če bi koga zanimalo in bi se želel udeležiti :)