V središču

Zagorje/naselje na šahtu


Moderatorji: helena, renata

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Sr jul 13, 2016 11:31 am

Zagorje/naselje na šahtu

Trenutno teče k/s prostoživeče lokacije blizu mene.
Danes so bili odlovljeni trije mladiči, njihova mama, ter še ena, po moji oceni precej breja samica. So zdajle na veterini.
V petek bom šla še 1x na teren kjer me čaka še vsaj 8 mačkov, od tega štirje mladiči, vsaj 2 samici, ostalo pa nisem prepričana o spolu. Mogoče še kakšen več.
Držite pesti da bo tole ok steklo.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr jul 13, 2016 12:20 pm

Re: Zagorje/naselje na šahtu

:angel: Naj ti gre vse po planu. Hvala ti! :kiss:
A boš zmogla sama?

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Sr jul 13, 2016 9:36 pm

Re: Zagorje/naselje na šahtu

Po moje bo slo Trixi. Lokacija je blizu. Par minut z avtom. Pa tudi macjad bo kot kaze lepo popadala na hrano. Hraniteljice so upokojenke, muce jih poznajo po glasu,... Bi jih po moje ze danes vec slo na k/s, ce bi mela jst vec kot samo 2 transporterja doma.
Za petek jih je zdaj v nizkem startu 8. Ce bojo vsi napolnjeni bojo v avtu pac nalozeni v nadstropja.
Dvomim da bom dobila vse hkrati, ampak poskusit ni greh.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21707

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Sr jul 13, 2016 9:59 pm

Re: Zagorje/naselje na šahtu

No go 8 v enem dnevu, imamo že vse redne termine zasedene. 2 ali 3, razen, če se ti z vetkami zmeniš :P , pa jutri bi mogoče še šla 2 ali trije, ker mamo pojačano ekipo.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Če jul 14, 2016 3:55 am

Re: Zagorje/naselje na šahtu

Vetke so me vceraj ze napisale za petkove termine od desetih dalje. Brine ni blo vec, ampak so punce zacahnale zanjo da pridemo v zvezek.

Danes (cetrtek) je zame no-go. Mam sluzbo take ure, da jih nebi mogla niti peljat, niti it iskat.

Realno gledano ne bojo vsi ujeti hkrati, tako da planiram lov se naslednji torek, ko sem prosta.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21707

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Če jul 14, 2016 5:57 am

Re: Zagorje/naselje na šahtu

Če so one za, je vse ok. :)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Pe jul 15, 2016 12:38 pm

Re: Zagorje/naselje na šahtu

Stirje trenutno na veterini, kljub temu da macjad ni sodelovala, hranitelji pa tudi niso ravno olajsali situacije. Je zgleda tak dan da nam ni blo namenjeno.
Za naprej sem zmenjena na veterini, pa hudicevo upam da bo takrat kaj lazje.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Sr jul 20, 2016 5:20 pm

Re: Zagorje/naselje na šahtu

Vreme, macjad in hranitelji. Ne fajn kombinacija.

Po sluzbi sla direkt lovit, v vrocini. Hraniteljice so dale dopoldne jest, kljub izrecni prepovedi. Vrocina tudi ni pomagala.

V glavnem, dobila sem eno po moje brejo samico in enega mladica preden me je prekinila huda nevihta. Zdaj je nehalo dezevat in cakam ce se bo se kdo od preostalih mackov zblagovolil sodelovat. Precej jih je okoli, interesa za zivolovko pa nobenega. Dam jim se pol ure, potem moramo pa proti veterini.
:(

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr jul 20, 2016 9:12 pm

Re: Zagorje/naselje na šahtu

Zagrozi hraniteljicam, da pride Trixi tja taborit in ne bo odšla, dokler ne bo vse kot mora bit! :mad:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Sr jul 20, 2016 9:23 pm

Re: Zagorje/naselje na šahtu

No, 10 minut nazaj sem mela na telefonu 70+ let staro hraniteljico, da zakaj se nisem pripeljala muc nazaj, ker so boge, ko so zaprte, in da zaradi tega zdaj njena 90+ let stara mama ze cel vecer joka.
Ker je kot kaze par ur brez te opevane macje svobode za prostozivecke cist oh in sploh hudo. Ajde, za nekatere, je, sam tale danasnja macjad je pa res vse skupaj pogumno prenesla.
Cela stala ko sem povedala da bo nazaj sele po moji sluzbi jutri.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor To jul 26, 2016 2:16 pm

Re: Zagorje/naselje na šahtu

Danes sta na veterini opravila se dva samca.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To jul 26, 2016 6:51 pm

Re: Zagorje/naselje na šahtu

:clap: :kiss:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2029

Pridružen: Po feb 13, 2012 9:05 pm

Kraj: Koper

Odgovor To jul 26, 2016 6:57 pm

Re: Zagorje/naselje na šahtu

Bravo!
Your Cat: Simple New Secrets to a Longer, Stronger Life
by Elizabeth M. Hodgkins

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Pe jul 29, 2016 9:28 am

Re: Zagorje/naselje na šahtu

Danes na veterino roma se ena (skoraj sigurno breja) samica.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Pe jul 29, 2016 2:10 pm

Re: Zagorje/naselje na šahtu

:clap:
A še 2, pa si zmagala?

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Pe jul 29, 2016 3:01 pm

Re: Zagorje/naselje na šahtu

Na lokaciji sta se 2 ki sta ves cas tam, pa se 2 "duhca", ki sem ju videla do zdaj samo 1x ali 2x, pa se to sredi noci. Eden od teh dveh "duhcev" na eno tacko šepa. Sem pri tolkih mackih ki jih ne poznam ze tok zmesana da tudi stet ne znam vec, ampak mislim da bo kmalu konec.
V glavnem je meni najbolj bistvo da sem dobila te tabreje cimprej. Na tej fronti sem "zmagala". Ostali mi bojo pa se malo zivce pili, ampak kaj cmo, ane?

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Po avg 08, 2016 10:37 pm

Re: Zagorje/naselje na šahtu

Jutri na veterino romata se dva reveza obcine zagorje, ampak iz drugih lokacij. Ne bom za posamezne padalce novevteme odpirala. Ce mora bit loceno, bojo adminke uredile.

Eden je novo prispel bolan mladic na eni od MOJIH lokacij Kisovec. Ja, bi se najraj zacela z glavo ob zid butat od kje je uletel, ampak to nebi koristilo nikomur, se najmanj pa mucu. Je crno predoce kihajoce bitje, ki je melo ob najdbi tako zapackano oko in tako pordelo notranjo veko, da zrkla niti videti ni bilo. Mazemo s tobrexom in gremo jutri na veterino po preostalo oskrbo. Ta verjetno ostane macjehisar.

Pridruzila se mu bo se divja samica iz kraja Jesenovo, katere najditelji so po spletu okoliscin in preko Helene, nasli mene. So sami lovili ze, pa jim brez zivolovke ni uspelo. Po moje je bitje letosnja spomladanska mladicka, s sumljivo zaobljenim trebusckom. Na pol pricakujem da je breja,... Po posegu bo spuscena nazaj, najditelji pa jo bojo hranili.

Plan je bil da grem danes po sluzbi in ponoci lovit se lokacijo naselje na sahtu, ampak vetke pravijo da je no-go za jutri. Ze za tedve ki so ze pri meni bo menda kriza najt termin, ampak je vseeno.zmenjeno da jih prinesem ob desetih. Drzite pesti da s crnim traktorckom ni.kaj hujsega.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16132

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To avg 09, 2016 8:34 am

Re: Zagorje/naselje na šahtu

:clap: Tebi bi morala Občina Zagorje podeliti plaketo za požrtvovalnost, če že ne kaj bolj konkretnega. :)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor To avg 09, 2016 5:51 pm

Re: Zagorje/naselje na šahtu

Crnuhec je bolna puncka, bila S, dobila antibiotike (pikico danes + tabletke za s sabo), in mocno mazilo za oci. Naj tole cimprej prime, da tale reva neha kihat in kaslat. Je zaenkrat nastanjena v moji kopalnici.

Tigrasto belo plasno je bil proti mojim pricakovanjem fantek. K, oznacen, in ze spuscen nazaj. Celo pobozat se mi je pustil v po-kastracijski zaspanosti. Tu se mu bo dobro godilo. Ima hranitelje ki imajo 13letno muco, in bojo popazili nanj.

Kar se pa obcinske plakete tice, je pa ne rabim. Ze zdaj sem presrecna da sodelujejo. Da krijejo stroske preko napotnic. Da sprejemajo svojo odgovornost.
Ajde, si kdaj mislim zakaj mi je tega treba, se posebej po kaki 10urni izmeni ce grem takoj po sluzbi na teren, pa se zavem da mi pac ni pomoci, da sem pac nora mackarka, v dobrem in slabem.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To avg 09, 2016 6:03 pm

Re: Zagorje/naselje na šahtu

:thanks: :kiss:
Naslednja

Vrni se na Zaključene lokacije

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.